Reinstalace PC

autor: mandus | 17. 4. 2007 Út 15.16 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 2 komentáře | 2206x

Taky si necháváte seřizovat každý rok na jaře kolo, aby jelo tak jak má. Pravidelně mažete a měníte řetěz podle najetých kilometrů, a ložiska a lanka, taky se sjedou gumy. Občas nestane kolize, třeba píchnete, nebo si uděláte z ráfku „osmičku“. A co auto, měníte olej, chodíte na technickou, servisní prohlídky, navíc i s autem může nastat nečekaná kolize.

A co počítač, taky ignorujete několik errorů, hned po startu Windows, to že se Internetový prohlížeč občas sekne, a co reset a pak to zase třeba pojede. Také nadáváte, že je to chyba Microsoftu. Možná si i koupíte jednou za 2 roky nějakou část Hardware na doporučení nějakého známého, který tomu „rozumí“, třeba nový pevný disk nebo grafickou kartu či RAMku a čekáte rapidní zvýšení výkonu? Také jsem teď slyšel „od známého, který tomu rozumí“, že může sehnat starší notebook tak za 10000 a původně stál asi 50000, no neberte to…Už jste poučeni o spywaru, červech a virech, máte nainstalovány alespoň dva či tři cracknuté antiviry a několik programů na odstranění spyware? Určitě je lepší jich mít více? Taky si myslíte, že odinstalovat program je to samé jako ho smazat z disku stiskem F8 či Delete ve správci souborů?

A co se nad tím trochu zamyslet, co si nechat, když tomu nerozumíte, počítač trochu poladit od odborníka, nechat si případně doporučit nějakou změnu hardwaru… Pár ušetřených korun vám pak třeba zbytečně protahuje a znepříjemňuje vaší práci na počítači.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Nejlepší souborový manažer Altap Salamander Následující text: ClockSS na M600i (Symbian UIQ3) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Jirka Přeinstalování PC přes notebook

Prosím Vás, mám takový problém s PC. Přeinstalovat ho přes originální CD při zapnutí PC nejde. Hned se mi restartuje. Když dám Spustit systém běžným způsobem, tak se mi ukáže, že nemám nainstalovaný soubor: windows\system32\ntoskrnl.exe. Když dám Instalace systému wondows, tak se mi ukáže windows root\system32\hal.dll.Když najedu do enter setup menu a dám PC health Status tak tam u +3.3V mám Fail. Mám skušenosti, že to bývá základní deska, ale občas přeba za 3 dny to zase jde, ale jak to restartuju, tak zas ne. Potřeboval bych aspoň nějaký software, aby mohl propojit PC s Notebookem a spravit TO.:-( :-( Děkuji.

30. 9. 2010 Čt 17.31
reaguj[2] mandus

„Přeinstalování PC přes notebook“- tak to tedy nevím co máte na mysli. Zkuste hledat :) – já vygooglil na první pokus toto

2. 10. 2010 So 19.29
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK