ClockSS na M600i (Symbian UIQ3)

autor: mandus | 22. 4. 2007 Ne 20.33 | tisk | Software, Počítače, mobily... | 0 komentářů | 2212x

Trochu problém je pokud se chcete podívat na mobil kolik je hodin, při zamknuté klávesnici se na (ohromném) displeji objeví mini čas, displej se navíc podsvítí jen slabě. Na slunci tedy není nic vidět a i v šeru to není ideál.

CloskSS to řeší – displej se rozsvítí hodně a na displeji jsou obrovské hodiny (je možno vybrat jestli digitální, ručičkové nebo v binární soustavě). Možno volit za jak dlouho se mají automaticky spouštět. Jde použít i režim, že je vidět stav baterie a volání, je ale nevýhoda, že tento „stavový“ řádek lze stisknout (tedy v kapse se stiskem může cokoli nechtěně spustit).ClockSS
Pokud používáte heslo telefonu, které se automaticky aktivuje po určité době nepoužívání, tak to ClockSS taky trochu znepříjemní život. Kuli zobrazení času budete muset zadat pokaždé heslo.

ClockSS umí také zobrazit na displeji malé hodiny navrchu, nad všemi aplikacemi, hodiny můžete umístit kamkoli, všude se sice trochu „pletou“ (nikde není vždy 100% místo, při všech situacích), ale hodí se, navíc když na ně kliknete, aktivuje se rovnou zamčení klávesnice. Mobil se chová jako při normálním zámku klávesnice, odemknutí je možné jak boční šipkou zpět tak nově nyní kombinací hvězdička + mřížka. Největší chyba ale je, že když zamknete ručně (kliknutím na hodiny), telefon se odemkne pouhým dotknutím se displeje (poté co již pohasl). Při automatickém zámku se displej jen rozsvítí při doteku displeje, což je v kapse možná dost často a pro úsporu energie to není ideál.

testovaná verze ClockSS 0.4

Více na webu http://www.saxoft.com/wordpress/ca­tegory/clockss/


Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Reinstalace PC Následující text: Sony Ericsson M600i delší zkušenosti »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK