Sony Ericsson M600i delší zkušenosti

autor: mandus | 22. 4. 2007 Ne 21.26 | tisk | Počítače, mobily... | 0 komentářů | 1092x

Přechod ze Samsungu X660 byl trochu bolestivý, ale jen kuli neschopnému Samsungu nějak komunikavat s rozumným softem. A když už se něco podařilo, zase neuměl ten software přehrát data do Smatfone. Nakonec to dopadlo tak, že jsem celý telefonní seznam vytiskl a ručně naházel do SonyEricssonu M600i. Tím jsem se na něm naučil dobře psát. Když už mě nebavilo ťukat do klávesnice, psal jsem písmena na displej…


Hned jsem začal využívat i kalendář a úkoly a poznámky (tyto věci jsem na Samsungu již nepoužíval vůbec). Sháněl se po dalších programech, nahrál nějaké hry. Koupil gigovou kartu (a zjistil, že je to málo), prodal jsem mp3 přehrávač a mobil začal takto využívat, výdrž při přehrávání hudby nijak rapidně neklesá! Navíc už se mi nestane, že se kochám hudbou a mobil zvoní v kapse. Spíš bacha na sluchátka hozená jen tak na krku – to se pak volání přeslechne jedna dvě. (Dobrá výdrž je, i pokud hraje mobil z reproduktoru na zadní straně.)

Synchronizace s MS Outlook je dobrá, ale já ho nepoužívám, emaily bych potřeboval synchronizovat s Operou a poznámky si hážu jen tak do texťáku nebo na papírky kolem sebe, kalendář, u mě taky znamenaly papírky. Takže synchronizaci tak moc nevyužiji.

Snad ten článek někdy dokončím…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: ClockSS na M600i (Symbian UIQ3) Následující text: I já hraju Travian - update »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK