I já hraju Travian - update

autor: mandus | 14. 5. 2007 Po 18.43 | tisk | Software | 4 komentáře | 1737x

Tak už i já jsem se minulý týden pustil do hraní Travian, zajímavé online hry, dá se hrát z webového rozhraní , tedy odkudkoli, není náročná na čas (stačí 5–10 minutek denně) a je česky! Dříve mě bavily Settlers, což je tak trochu podobný žánr, zkusil jsem to tedy.

Zkuste taky Traviana, hraje ho zhruba 50000 lidí na každém ze 4 serverů (to jsou české servery, tedy Češi a Slováci), já se registroval na S4 jihovýchod, hledejte hráče mandus a jeho mandus.LAND na souřadnicích –31|184 :-)

obrazekHra mě docela baví! Hlavně proto, že asi na nic jiného bych neměl čas, nebo by mi bylo líto kolik času, který mě to stálo :-) . Po registraci dostanete Vesnici, v podstatě prázdnou, ze surovin co máte stavíte dřevorubce, hliněný důl, železný důl a obilné pole – to jsou zdroje příjmů surovin pro stavění dalších budov ve vesnici. Ta má pak celkem propracovanou strukturu a spoustu dalších budov, které budete postupně stavět. Budete také obchodovat, bojovat, vykrádat a uzavírat aliance se sousedy.

Nemusíte se bát, že se zaregistrujete a hned Vás někdo dobije. Po dobu 7 dnů nikdo nemůže zaútočit, ale hra inteligentně dává nové hráče k sobě, tak budete na startovní čáře nastejno se svými sousedy.


update: Tak jsem se registroval na nový server 5! Začal jsem se stertem severu s čistým štítem…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Sony Ericsson M600i delší zkušenosti Následující text: Tak, je tady ufon »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] StarBugger Hrajte Bulfleet

Lidi nehrajte Travian hrajte Bulfleet.com! Na http://bulfleet.cz/ budou CZ servry týhle best browserhry. Bude tam odpočet tak to nepropásněte. Whooo-hoo! Ta atomosférka a těď v češtině.

17. 8. 2007 Pá 22.20
reaguj[2] web mandus

to jsem teda zvědav – a kdy

21. 8. 2007 Út 19.54
reaguj[3] StarBugger

Admini říkají že do dvou týdnů

22. 8. 2007 St 18.13
reaguj[4] web mandus

[3] StarBugger: kdyžtak to pak připoměň… já to zkusím a podělím se o to

22. 8. 2007 St 18.34
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK