150Kč /h není snad moc...

autor: mandus | 9. 1. 2007 Út 21.23 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Nová Paka | 3 komentáře | 1820x

…a za tolik instaluji hardware počítače, například grafickou kartu, síťovou kartu, nebo třeba celé PC. Za 150Kč /h instaluji a nastavuji operační systém, a další požadovaný software a ovladače. Za 150Kč na hodinu odstraňuji bordel v podobě virů, červů, spywaru. Za tyto peníze pomáhám a radím v základech, jak co používat. Předělávám i tabulky v Excelu instaluji bezdrátové i drátové sítě. Nastavuji připojení k internetu.

cena 150Kč vč. DPH / každá započatá hodinaNeexistuje práce 7 minut za 17,50 Kč…


Ano práce za 7 minut bude stát 150! V těch 150Kč je započten i čas a cena dopravy k vám, ale do času jedné odpracované hodiny samozřejmě není, takže za 7 minut práce bych opravdu moc nevidělal. Také je nutné dodat, že ceny jsou platné v Nové Pace. Mohu slevit a také slevuji (!) častým zákazníkům.

Cena je to opravdu přátelská, jen se zkuste zeptat, nebo hledat na netu na kolik přijde instalace Windows? A instalace Windows doplněna aktualizacemi a aktuálními ovladači + doinstalování základních a požadovaných programů. Kolik stojí instalace periférií? Kolik stojí „pročištění“ PC?

Dospějete pokaždé k vyšší částce.Tímto chci oznámit, že samozřejmě rád poradím a pomůžu přátelům a na blogu taky nebude problém s někým neznámým prodiskutovat zajímavé téma. Na ICQ budu radit a bavit se jen s rozumnými lidmi, ti neznámí, kteří po mě žádají nějaký nesmysl budu ignorovat. Taky omezím práce ZDARMA na miniminimum!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Zaoraný kytky Následující text: Doonio Cube »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Srandist4

Však to je taky v pořádku, ty vědomosti co máš, Tě určitě stály mnoho času, což znám z vlastních zkušeností. Na většinu věcí sem si musel přijít sám ( z internetu, diskuzí, fór ) který sem prolýzal kůli každý kravině kterou sem neznal. Je pochopitelný, že za hlavně svoji snahu, díky který si nabyl vědomosti, si budeš účtovat tyto, podle mého, v IT oboru směšné peníze. Znám lidi co si účtujou klidně i 400 Kč / každou započatou hodinu, takže můžeš s klidným svědomým usínat :-) Co Tě motivovalo k napsání tohodle článku ? Někdo si snad stěžoval ? :-D

9. 1. 2007 Út 23.47
reaguj[2] web mandus

[1] Srandist4 : Ne nestěžoval, akorát si hodně lidí myslí, že vše dělám zadarmo. Rozhodl jsem se pro jednotnou cenu.

Vím, že 400Kč/hod je celkem normal. Instalace Windows (jen „čistej“ systém) třeba za 800Kč a podobně.

Zajímavý je postoj lidí co mají internet od nás, někteří (většina) berou technickou podporu jako součást. A nemyslím tím pokud mají problémy s připojením i způsobené tím, že si smažou IP ADRESU nebo nastaví nějaké proxy nebo hodí AP do továrního nastavení. Je to jejich blbost, ale budiž.

Pokud si ale někdo koupí router (jen tak sám od sebe) zapojí ho mezi AP a kompa, nenakonfiguruje a pak mi volá, že už mu týden nejde net, já tam přijedu nastavím mu to a to bere jako součást poskytnutí připojení…

PS.: Rady po telefonu, jak odinstalovat program krok za krokem, mě taky už moc nebaví (právě včera asi v 21hodin večer) a to telefonát začínal, jestli bych nemohl přijet!

10. 1. 2007 St 17.05
reaguj[3] Srandist4

[2] mandus : Co na to říct, snad jen : „Kdo chce kam, pomozme mu tam“ Prostě nějaký lidi ani nevědí co dělaj, ale stejně si tam ten router zapojí, a pak se diví, že mu ten net nechodí. A ještě to háže na vás, že vám to nejde :-)) To je fakt k smíchu. Na druhou stranu, kdyby takový lidi neexistovali, co by nás potom živilo, že ? :)

13. 1. 2007 So 13.12
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK