Zaoraný kytky

autor: mandus | 6. 1. 2007 So 16.15 | tisk | Nová Paka, Film/hudba/kultura | 0 komentářů | 1923x

Jen upřesním, že je to hudební formace z Jičína. Včera večer sem se bavil s jejich zpěvačkou a nelíbilo se ji jak jsem napsal kdysi jeden článek. Zmínil jsem sice, že se jako skupina lepší koncert od koncertu, to však nestačilo napravit jinou „lež“. Nikdy si prý nevozí vlastní mixák, jak jsem napsal.
Myslel jsem totiž, že je jejich, protože fousatej týpek, co zvučí většinu koncertů v klubu, tam nebyl. A do zvučení zasahovali i někteří členové kapely (sakra to je paměť :-) ), asi si byli vědomi šíleného, naprosto nevyrovnaného zvuku. Takže opravuji, mixák to asi nebyl jejich. Možná tam ale nebyl ani žádnej zvukař, ať si každej naladí sám.

Zaoraný kytky


Zvukařině nerozumím, říkám co slyším, tak to nebudu více komentovat, ale asi je těžké sladit kytary, bubny, housle a zpěvaččin hlas. Člověk někdy ani nemůže hodnotit kvalitu skupiny, když je hlas zpěvačky nepřiměřeně nahlas a housle bohužel slyšet nejsou. Houslí je mi opravdu líto, mám rád housle (na žebříčku oblíbených hudebních nástrojů asi hned po klavíru) a hudba mohla být hned barevnější.

Jičínský Zaoraný kytky i novopačtí DTTD jsou stále skupiny, které si rád poslechnu. Doufám, že s novým „šéfem“ rokáče tyto koncerty nezmizí. Jak teď tak píšu vzpomínám si ještě na výborné vystoupení Mixlevpixle a také hru na kytaru právě členky skupiny Zaoraný kytky, hrála Nirvánu a zpěvem ji doplňovala zpěvačka DTTD, bylo to jen tak, že je to bavilo a že se tam „válela“ kytara a mikrofon a byla packa! (jen ty jména…)

Díky, že nás bavíte.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Mobilem o zeď... Následující text: 150Kč /h není snad moc... »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK