[tentomuši tonda] ...37 víkend

autor: mandus | 17. 9. 2006 Ne 14.34 | tisk | Nová Paka, Ostatní | 3 komentáře | 1499x

No víkend, spíše jen konec jednoho dne. Měli jsme sraz se třídou SŠ, bohužel v tu dobu zrovna běžel film, na který jsem chtěl jít a v plánu to měl už asi měsíc – bohužel to vyšlo takto pitomě a já jen seděl „ve výloze“ v jednom klubu zrovna naproti Kinu, kecal o starých časech a koukal jak všech 7 lidí jde do kina.

No nic, sraz byl dobrej, přišla asi polovina lidí a ještě jsme si stále měli co říct… nějaký fotky jsou ve fotogalerii :-)

Ze srazu jsem společně s 2ma lidma odešel jako první a šel do Rokáče na charitativní koncert pro útulek v Nové Pace, bylo tam více místních kapelek, já chtěl však vidět DTTD, už jsem to kdysi viděl a bavilo mě to. Bohužel poslední vystoupení se nedala stihnout, třeba na festivalu Muzika Paka vystupovali také, ale já odpad asi v 5 ráno a oni se dostali na řadu prý až v osm.
Když jme přišli, hráli Zaoraný kytky, taky celkem dobrý, ty tam jsou taky při každý příležitosti a je vidět, že jsou sladěnější koncert od koncertu…ale hodně to dělá zvukař, bo když si přivezou sami nějaký ten mini-mixážní-pultík a něco tam nastaví bývá to dosti tragický poslech i na rokáčové poměry :-).


Ke konci večera jsem objevil, že se tam dělal guláš. Slečna říkala, že už balej krám ale že tam ještě jedna porce a poslední chleba je, tak že mi to ohřejí, ať přijdu za 5 minut. Měl jsem takovou radost, že jsem si na to vzpoměl asi až za 20 minut, když jsem uviděl jak to už dojídá někdo jinej. :-(…Tak prý příště (mám to slíbeno), ale vzhledem k tomu, že to tam bylo poprvé a takovéto akce se moc nedějí (Pamatuji ale jednou borce co udělal 100 bramboráků a přivez mikrovlnku a zadarmo to každýmu bez ptaní dával.), nejspíš to bude chvilku trvat.

Večer povedenej, ráno jsem se probudil doma, nic jsem neztratil (i když tomu moc nechybělo, když mi milá slečna přinesla mou peněženku někdy uprostřed noci ke stolu s fotbálkem), přinesl jsem si i pivo :-) , které jsem ráno okamžitě vyhodil…

Nápojový lístek

Nějak mi poslední dobou zachutnali míchané nápoje, rád si dám i víno, v poslední době spíše bílé, Ryzlink bych si dal moc rád. Bohužel v rokáči mají jen Müllera a Frankovku, to jsou dvě nejhorší vína. (Upozorňuji, že je to můj názor a nejsem žádný odborník.) Od rokáče nečekám míchané nápoje v tisíci druzích, ale dát si vodku+semtex v poměru jeden panák a celá plechovka za 85Kč mi přišlo trochu zbytečné. Slečnu za barem se nepřesvědčil, že to není správný poměr a tak jsem to vrátil. A šel zase pro pivo, bohužel to jim zrovna plivalo pěnu, konec a začátek sudu (dobu čekat a pak si dát 1. pivo – bych musel bejt blázen), nezbylo než si dát druhý možný nápoj, který umí v rokáči udělat, tedy RUM+Colu s ledem a citrónem.
Můžete klidně brát jako takové povzdychnutí, nad tím, že si ve svém oblíbeném klubu musím dát jen pivo nebo rumskolou. To bych se mohl taky rozepsat nad tím, že tam mají jen packé „pivo“ a gambrinus10, že se platí záloha na sklo, že jim stále přeskakují CD (a říkají si hudební klub)… Přesto je to nejlepší volba, kam na Pace vyrazit. I když trochu inspirace by se dalo hledat třeba ZDE :-)

Fotky už připravuji – některé budou ve fotoalbu
[tentomuši tonda] = letící beruška (je to japonsky a nemá to žádnej hlubší význam, jen jsem se to včera dozvěděl :-) )

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Vlastní fotoalbum na internetu Následující text: Konečně »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] koudi Nápoje

Nevim, co ti nakonec zachutnalo nejvíc, ale cestou domů s tebou byla poměrně sranda ;-)

17. 9. 2006 Ne 22.45
reaguj[2] berousek bhe

" bo když si přivezou sami nějaký ten mini-mixážní-pultík a něco tam nastaví bývá to dosti tragický poslech i na rokáčové poměry " lol to je strašná kravina

10. 11. 2006 Pá 12.30
reaguj[3] web mandus kravina?

[2] berousek : Proč kravina, byls někdy na koncertě bez zvukeře (v klubu Sekec mazec). Když totiž přijede skupina, třeba ty Zaoraný kytky a mají tam v rohu asi svůj mixák, je to záruka toho, že zpěvákoj nebude rozumět ani slovo a housle nebudou slyšet vůbec (pokud nehrajou sólo), a zbytek bude slyšet, ale chybně 8-)…takže tak!

10. 11. 2006 Pá 15.46
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK