mixlevpixle – víkend 38

autor: mandus | 24. 9. 2006 Ne 11.34 | tisk | Film/hudba/kultura, Nová Paka | 2 komentáře | 1328x

Tak jsme skončili pro změnu zase v rokáči na koncertě – a dobrý :-)
Byl tam naplánován koncert skupin – Bludy, Ydar–bědop, Lost in life, ale nejlepší byli Mixlevpixle!!!

Jak to? No na programu nebyli, a když hráli každý se ptal se ptali každého kdo to je… ale všichni se shodli, že to je super. Hudba dobrý, i když občas byl problém se zvukem, jakože zapískala kytara, v těchto zpětných vazbách se až tak nevyznám, nejsem zvukař. Zpěvačka překonávala předchozí zpěvačku z Bludů naprosto suveréně! Prostě pěkné vystoupení. Dokonce to vypadalo, že po odehrání ohlášené poslední písničky by dali ještě jednu, ale zvukař jim tam už pustil nějaký svůj set a tak to zabalili.U zpěvačky Adély jsem se zastavil, hned po koncertě (jako první), abych řekl, že to bylo moc dobrý. Při té příležitostíï jsem se taky dozvěděl, proč nebyli nikde na plakátech a v programu – protože i zpěvačka se to dozvěděla den předem. Po chvilce tam přišel ještě někdo! Nějaký rozumbrada, co říkal že má kontakty na vyšších místech a chtěl je nacpat někam víš než je packý rokáč. To si zaslouží i podle mně:-) No ale začal pak s teorií, že zpěvačka je hlavní lídr, a že měla být slyšet mnohem víc. Spíš se choval jako uchyl, co chce zpěvačku… Pak přišel i zvukař a společně se mnou a Adélou(zpěvačkou) jsme tvrdili, že takto to bylo dobrý a vyvážený a zpěvačce rozumět bylo a tak podobně. I když souhlasím, že spousta skupin není tak špatných, ale zpěvák/zpěvačka často nemají potřebné kvality a Mixlevpixle mají právě i moc dobrou zpěvačku.


mixlevpixleTímto bych chtěl poděkovat skupině Mixlevpixle, za předvedený výkon a milé překvapení večera. Opravdu byli dobří, jedni z nejlepších co v rokáči poslední dobou vystupovali.

Foťák jsem bohužel neměl, tak koukněte na web http://mixlevpixle.wz.cz/ .

Své fotky z mobilu Samsung X660 raději ukazovat nebudu, nechápu proč tam ten „foťák“ vůbec montovali :-).

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Zkušenosti s AB-COM Následující text: Zajímavé odkazy pro týden 39 (2006) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Radek Lost in Life

Ahoj, jak se ti libili Lost in life? (prvni kapela) Ja jsem totiz jeji kytarista a byl to nas nejhorsi koncert

Radek

24. 10. 2006 Út 14.25
reaguj[2] web mandus

[1] Radek : Sory Radku, ale už si to nepamatuju, ale vůbec, zato mixle ještě stále.. Je ale možný, že když jste hráli jako první, tak jsem tam ještě nebyl…

24. 10. 2006 Út 21.45
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK