Ravolut - karta zdarma

autor: mandus | 29. 3. 2019 Pá 13.19 | tisk | Ostatní, Zajímavé stránky | 1 komentář | 1414x

Pokud znáte Revolut, ještě ho nemáte a chcete kartu zdarma, pak můžete začít rovnou na tomto odkazu.

Pokud netušíte co to je, pak je to skvělý způsob jak platit cokoli kamkoli, rychle a levně. Můžete platit, kartou na účet, v rámci služby a to v Česku i do zahraničí. Do zahraničí to dává největší smysl, jelikož dostanete nejlepší kurzy a nulové poplatky za převod.


Revolut je registrovaný jako klasická banka (se všemi výhodami pojištění), ale jde na to trochu jinak. Soustředí se spíše na samotné placení – v tom je genialní. Standardní účet je zdarma a platíte prostě kamkoli za nejvýhodnějších podmínek (pokud je něco výhodnějšího, dejte vědět). Peníze na Revolut dostanete třeba i tak, že si je tam pošlete z klasické kreditky (je to tedy pohodlné a je to tak ihned).

Veškerá správa je přes aplikaci (Android/iPhone resp. iOS). Aplikace je od března 2019 i komplet v češtině. Vše je funkční za pár minut. V aplikaci si můžete generovat například i virtuální kreditní karty, zdarma, online, okamžitě. Zaregistrovat je na Google Pay (a platit mobilem – platí pro generované MasterCard a fyzické karty). Účet vedete v jakékoli měně, převody jsou ihned za nejlepší kurzy a bez poplatku (se Standardním účtem zdarma je to do cca 130.000 Kč měsíčně). Dokonce jsou i všechny výběry z bankomatu zdarma (se Standardním účtem zdarma je to ale jen do 5000 Kč/měsíc). Kartu je možné na jeden klik zmrazit/zablokovat a při placení zase odblokovat (toto má třeba i mBank, ale tak složitě schované a krkolomné, že se to tam prostě nedá pohodlně používat).

Je možné tam kupovat nejen klasické měny, ale i kryptoměny a letos přibude i možnost investic (nákup akcií / fondů bez poplatků).

Můžete přijímat platby v jiných měnách na IBAN účet bez poplatku, můžete si vygenerovat i odkaz, aby Vám někdo zaplatil platební kartou online a další vychytávky.

Při registraci přes tento odkaz můžete mít teď i klasickou plastovou platební kartu zdarma! Přijde Vám v hodně stylové krabičce :-)

Za měsíční poplatek jsou stylovější karty, třeba kovová, neomezené převody, extra pojištění, nebo třeba i vstupy do letištních salónků, cashback atd.

Doporučuji prostě zkusit registraci, nainstalovat aplikaci a proklikat si ji. Je fakt ultimátní a ostatní banky by se mohli učit…

Já ji používám ke standardní české bance právě pro skoro všechno placení kartou.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Taxi písek (kontrola webu po třech letech) Následující text: Koronavirus - po měsíci karantény nemá vláda žádný plán co s tím »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Blahoslav f

jhgtrfde

13. 2. 2023 Po 11.41
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK