Brusle Nike Bauer Vapor XII

autor: mandus | 16. 10. 2008 Čt 14.30 | tisk | Počítače, mobily..., Zajímavé stránky | 0 komentářů | 2152x

Brusle Nike Bauer Vapor XII

Včera, poprvé na ledě v této sezóně, jsem dospěl k tomu, že je čas koupit si nové brusle, u této příležitosti jsem navštívil stránky www.sportobchod.cz – asi nejlepší obchod se sportovní výbavou = špičkový popis nabízeného zboží, dobré rozdělení zboží, často i nejlepší ceny na trhu, cena dopravy jen 79 Kč (nad 2499 Kč zdarma), poradna, rychlé jednání atd.

Objednal jsem si brusle Nike Bauer Vapor XII a rovnou i jednu z hokejek a další drobnosti. Doufám, že komunikace i další průběh bude probíhat jako dosud.Brusle Nike Bauer Vapor XII jsem si vybral pro jejich poměr cena/výkon/vzhled. Je zajímavé že Nike Bauer vyrábí všechny brusle řady Vapor ať za 1600 Kč nebo 13000 Kč s téměř identickým vzhledem, což je asi výhoda, protože vzhled je povedený. Možná by bylo i výhodnější koupit brusle Mission Pure L1 + set T´Blade, zdá se, že používají kvalitnější nože v této cenové kategorii, ovšem vzhledově mě moc nenadchly a ani provedení nožů T´Blade se mi co se vzhledu týče nelíbí. Váha mnou objednaných bruslí (velikosti EUR43) je solidních 748 g. Použité technologie si každý výrobce samozřejmě vychválí, tak jen doufám, že budou pohodlné, pevné a nějaký rok mi vydrží, 2× týdně na ledě a ještě v ametérské soutěži by pro ně neměl být problém.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Jakou bych si přál klávesnici Následující text: Joomla nepodporuje SEO »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK