Travian - svátky klidu a míru

autor: mandus | 11. 12. 2007 Út 22.43 | tisk | Zajímavé stránky | 0 komentářů | 2097x

Je to zprava jednoho človíčka z moji aliance – hergot mě už ten travian ani moc neba – pekně to flákám.

Svatky se blizi, a tim i skutecnost ze hodne z nas si je chce oslavit v klidu a pohode. Proto bude v Travianu obdobi miru kdy se o svuj ucet nemusite starat a obavat ze na vas nekdo zautoci. Hodne z vas jiz obdobi miru zna z minulych vanoc a velikonoc, presto zde chci vysvetlit o co vlastne jde.


V tomto obdobi: vsechny utoky ktere dorazi, donesou prani ke svatkum, zadny boj se neuskutecni spehovani je funkcni nadale a spehy umiraji jako obvykle pri spehovani jednotky spotrebovavaji obili ale neumiraji na hlad jako darek bude aktivni Plus ucet aktivni Plus-bonusy 10%-utok a 10%-obrana (produkce ne!) budou o tuto dobu prodlouzeny (takze o aktivni bonus nikdo neprijde)

Vanocni obdobi klidu bude od 24.12 12:00 do 26.12 24:00 Silvestrovske obdobi klidu bude od 31.12 12:00 do 01.01 12:00

Velmi dobre pro naplneni sypek obili vysvetlim : vsechny jednotky si naskladate do vesnice kde je nejnizsi produkce obili spotrebuji obili na nulu ale nebudou umirat i kdyz budou zrat treba 100k mezitim se vam ve vsech vesnici bude plnit sypka obilim ktere muzete za zlate zmenit za ostatni suroviny hlavne nezapomenout jednotky zase tesne pred vyprseni obdobi miru stahnout :-)

Přejít na web traviana

Jinak na SERVERU 5 již jde stavět Pokladnice! Rovněž připojuji nějaké info.

Travian – Pokladnice

Pokladnice je budova kde je ulozeno tzv. vase bohatstvi muzete ji postavit v kazde vesnici kde je hlavni budova na lvi 10 krome hlavni vesnice

Pro ziskani artefaktu musite znicit pokladnici na lvi 10 kde se artefakt nachazi tedy musite si zjistit kdo jiz ma pokladnici a v ni artefakt znicit mu katapulty pokladnici a nasledne pobrat artefakt uspesnym utokem z vasi vesnice kde je pokladna na lvi 10 a musi se vam vratit alespon jeden vojak ( samo se to asi neodnese :-) )

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: FTP na Internet Nová Paka Následující text: Webhosting »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK