FTP na Internet Nová Paka

autor: mandus | 11. 12. 2007 Út 17.22 | tisk | Software, PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Nová Paka | 4 komentáře | 2553x

inplogo

Včera večer jsem se snažil, na Svém PC na síti Internet Nová Paka, zprovoznit ve virtuálním PC, Linux a na něm FTP server.
Podotýkám, že nesnáším linux když na něm musím cokoli udělat. Už jen editor zvaný vim, který jsem musel použít, když mu dáváte příkazy musíte je aktivovat dvojtečkou. tedy jako :q ukončit :w zapsat a :q! ukončit a nekecat, že nemám práva pro zápis. Kdo tohle má vědět, nějaké klasické kombinace nebo F klávesy jak by mnozí zkoušeli, nic neudělají. Prostě linux odpojen od nápovědy na internetu je smťák, nic tam není tak intuitivní a snadné jako ve Windows. Ale to jsem odbočil.


No a jak tak hledám další pomoc na internetu, narazím na free prográmek do Windows, a funguje naprosto skvěle, hodina ladění Linuxu nepřinesla takový výsledek a komfort nastavování, jako 30sekund ve Windows.

Tedy jsem zprovoznil FTP server, mám ho na svém domácím PC, takže určitě nebude nonstop atd. No tak si říkám, proč už toto nemám dávno, usnadní to spoustu věcí, vlastně na jakémkoli PC naší sítě mohu mít potřebné soubory po ruce, když někdo něco žádá, bude to na něj čekat na FTP… Mohu vytvářet neomezeně FTP účtů a monitorovat, kdo je připojen, co ode mě tahá a jak rychle, tedy, mám vytvořeno pár osobních účtů, pro známé, a vytvořil jsem i jeden pro všechny: 

ftp://10.10.85.13/
jméno: inp
heslo: inp


aktualizováno: zrušeno z nepříliš velkéhozájmu

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: The Reaping - Krvavá sklizeň Následující text: Travian - svátky klidu a míru »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Srandist4 Pro HUB

Sem rozhodně pro, aby se rozjel HUB na INP :-)

12. 12. 2007 St 10.38
reaguj[2] web redgoblin

Podle mě je Mac OS X o trošku více intuitivní jak Windows. :c)

26. 11. 2008 St 22.30
reaguj[3] Co ti je po něm. Mandus je Píča

Co na to dodat.Prostě máš názory kterým nemůže konkurovat ani kdejakej debil.

25. 7. 2009 So 01.54
reaguj[4] Petr ??

To by me tedy zajimalo jakou uroven musit mit Vas software (OS Linux platforma) pokud se ani nevyznate v operacni systemu na kterem bezi!!!

27. 11. 2009 Pá 17.28
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK