Webhosting

autor: mandus | 12. 12. 2007 St 21.35 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Zajímavé stránky | 2 komentáře | 1465x

Aby se spektrum našich IT služeb naplnilo ještě více, tedy poskytování internetu v Nové Pace a okolí, prodej PC a hardware, servis PC (hardware / software), webdesign, přibyl nyní i webhosting.

Logo Lives.cz – webhosting

Ovšem je nutné napsat, není to nějaký pomalý zbrzděný server, s připojením někde doma na půdě. Jde o špičkový stroj umístěný v racku v datacentru v Brně, s připojením na páteř podle smlouvy na 2 Gbit/s, dnes už podle aktuálních informací 3 Gbit/s. Tedy samozřejmě v podstatě nehrozí odpojení od napájení, dále nechybí přesná tlaková klimatizace N+1 (21° C), špičkové zabezpečení proti vniknutí cizí osoby, centrální protipožárním systémem (hašení inertním plynem FM200) atd.Vše je profesionálně nastaveno k hostování v podstatě čehokoli. V nabídce je několik tarifů, včetně Individual – kde mohu posoudit vytížení serveru a vaši potřebu, tedy cenu určím domluvou od 0Kč až do X Kč. DNS server a mail server jsou na odděleném stroji. Ke všem tarifům je poskytnuto v podstatě vše, tedy i u nejnižšího tarifu máte k dispozici třeba i MySQL databázi a není nijak omezena její velikost (jen celkovým zakoupeným prostorem) či denní zálohování na odděleném stroji.

Partnerský program je perlička sama o sobě – aby to bylo k nějakému výdělku, je vytvořen pětilevelový sytém odměňování a odměny proudí každý měsíc! Troufám si říci, že je to asi nejštědřejší (nejvýhodnější) partnerský program v ČR. Partner je každý, kdo si objedná jakýkoli hosting nebo se prostě registruje do partnerského programu.
 

Odkaz: webhosting Lives.czZa zmínku stojí snad i informace, že první hostovaný portál byl Librarius.cz, tedy e-shop s nabídkou více než 60.000 titulů již po otevření!http://9b.cz/ je jedna z domén, které poskytuji pro použití subdomén 3. řádu!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Travian - svátky klidu a míru Následující text: Odkazy pro týden - mishmash »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Michal Webhosting Lives

Mám na Váš hosting jen docela dobré reference. Taky jsem o Vás přemýšlel, když jsem vybíral hosting. Nevybral jsem Vás pak kvůli měření dostupnosti.

9. 11. 2008 Ne 21.38
reaguj[2] web mandus

[1] Michal: no možná to chtělo kouknout na měření dostupnosti podrobněji… v podstatě jsem se pyšnil 2. místem několik měsíců, ale nedávno se vyskytli menší problémy, ladilo se trochu se Zencartem – librarius.cz a poté ještě lehký upgrade serveru. Takže se zaznamenal solidní propad, zajímavé, že na zisk nových klientů to vliv nemělo. Dříve, když jsem byl na 2. místě přišlo třeba 10 lidí deně z kyblsoftu, ale vliv na objednávky hostingu to nemělo. Jinak vždy šlo jen o výpadky databáze, presentace bez databáze, byly v pohodě.

12. 11. 2008 St 11.00
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK