GDesk opět v nové verzi

autor: mandus | 26. 11. 2007 Po 20.54 | tisk | Software, Počítače, mobily... | 0 komentářů | 1807x

Stále na svém M600i používám GDesk, jenž usnadňuje, zpřehledňuje a urychluje práci s tímto komunikátorem. Nyní jsem se dal do lehké úpravy vzhledu pro GDesk, který jsem vytvořil. Myslím, že ale nebudu, zatím na webu nic aktualizovat, vzhled funguje i v této verzi. Jen podotýkám GDesk je nutno nainstalovat kompletní k využití všech vlastností!

Aktuální verze je 0.23c

GDesk.0.23c.SIS
GDeskAgnView.0.23c.sis
GDeskClock.0.23c.sis
GDeskInfoView.0.23c.sis
GDeskShortcuts.0.23c.sis
GDeskTaskMan.0.23c.sis

Když se podíváme na změny oproti verzi 0.20a, která byla moje předešlá nainstalovaná, najdeme pár zajímavých věcí.


  • Především GDesk 0.23c po nainstalování je česky! Trochu mě to mate, jak jsem si zvykl na předchozí eng. Bylo tam jen pár slov a něco se mi zdá přeloženo trochu divně. Především jedna z nejdůležitějších věcí, které se musí zapnout v nabídce Možnosti je nyní přeložena jako Nahradit nabídku Aktivita. Znamená to, že se napevno všude cpe GDesk, místo standardní plochy.
  • přibyla věc zvaná GDeskInfoView – ta dokáže na plochu přenést čas nadcházejícího budíku, baterie, signál, volnou paměť a indikator. Především, následující budík já využiji.
  • další novinka je GDeskShortcuts. Je to taková vylepšená rychlá volba. Vytvoří tlačítko, které může okamžitě volat psát SMS, MMS, email konkrétní osobě nebo třeba otevře nastavenou webovou stránku. To znamená, že si vytvořím asi další stranu s těmito rychlými volbami.
  • z hlavní obrazovky zmizelo jméno verze a autora, takže to zase vypadá hezčeji

Jinak na zamykání již nepoužívám ani ClockSS, která má parádní velké hodiny, ale bohužel aktivní display, který se pak v kapse stále rozsvěcí (vyšší spotřeba baterie). Používám rychlé menu v levo nahoře a zamknout klávesy.

Do stažení této verze jsem se dal po **emailu:*

Omlouvam se jestli otrvuju, procitam postupne ruzna fora ohledne tohoto skveleho programku a pokud by Vas to neotravovalo rad bych se optal co jsem kde prehlidl v nastaveni – jde o to ze kdyz nekomu zavolam nebo prijmu hovor tak po zaveseni GDesktop nenaskoci a musim ho rucne nahazovat ze spustenych aplikaci. Dekuji za jakoukoliv radu.

Po další diskusi s tímto člověkem se zdá jako by to na P990i nefungovalo jak má, podíval jsem se do hlášených Bugů a našel [P990,P1i] After call the phone goes to main mobile menu – not back to gdesk (v 0.15). Zřejmě neopraveno. Takže nejrychlejší použití je dát si GDesk na jednu z 5ti ikon na standardní ploše a po hovoru vždy kliknout, aplikace se obnoví okamžitě.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: The Wicker Man - Rituál Následující text: Domino »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK