GDesk téma na Sony Ericsson M600i

autor: mandus | 25. 10. 2007 Čt 15.01 | tisk | Počítače, mobily..., Software | 1 komentář | 5516x

Doplnění vzhledu o téma pro GDesk. V posledním článku Nejhezčí téma na Sony Ericsson M600i jsem dal ke stažení téma stylu Vista, které se mi moc libí. Nyní tedy přidávám ještě slíbené téma pro GDesk, které zpřehlední „Stand-by“ obrazovku. Hezky ladí i s tématem Vista. 


Na úvodní straně máte vše potřebné, ještě doporučuji doplnit vlastní specifické používané aplikace místo analogových hodin. Jinak na úvodní straně je i 10 položek z kalendáře, což já považuji snad za nejužitečnější věc GDesk – navíc píše, kolik dní zbývá. V GDesk si můžete nastavit i více ploch, což mě ale nebije do očí právě ten kalendář, našel jsem i špičkově propracovaná témata, ale tam šlo už spíše o krásu a promyšlenost zobrazování, ale použitelnost byla horší, pomalejší, tedy dost neefektivní i proti základní obrazovce (bez GDesk).

Screenshot mého návrhu: 

plocha2-mandusStahujte opět v sekci ke stažení – mobil

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: The Lake House - Dům u jezera Následující text: Kydání novopackého hnoje »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Roman Pagač ok

Je to fakt bomba, jelikož jsem se nechal inspirovat „mandusem“ zakoupil jsem si mobil Sony Ericsson m600i. Taky jsem si udělal svoji plochu a nemohu si stěžovat. Vše co potřebuji mám hned. Určitě bych doporučil aplikaci GDESK nainstalovat a používat.

27. 10. 2007 So 09.39
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK