GDesk (UIQ3) - plocha podle sebe

autor: mandus | 7. 10. 2007 Ne 21.53 | tisk | Počítače, mobily..., Software | 0 komentářů | 3467x

obrazek

Jedna z nejlepších aplikací, která zrychlí a zpříjemní práci s mobilním telefonem běžícím na Symbian UIQ3, se jmenuje GDesk. Spočívá v tom, že si plochu (ve stand-by) upravíte podle sebe. Tedy zahodíte možnost pouze 5 ikon a položku DNES, kde se rolují úkoly a kalendář. Naintalujte GDesk a přidejte si na plochu Ikony podle vás, zvolte kde je chcete mít a jakou mají mít velikost (a třeba i vzhled ikony), přidejte si čas a datum, opět kamkoli se to hodí Vám, dokonce ploch můžete mít více a pohodlně si je přepínat…

Když jsem více než před týdnem objevil GDesk, již byl v podstatě dokonalý a byla to jen verze 0.13, autor přitom pracuje každým dnem a stále zlepšuje a týdně jsou na webu nové verze a doplňky. Nechápu, proč to co umí GDesk není u telefonu s UIQ3 standardem. U verze 0.13 byla jediná vážná moucha a to zamykání klávesnice. Prostě při ploše GDesk nešlo zamknout, naštěstí to pohodlně nahradila aplikace CloskSS. Nyní se chystám stáhnou opět novější verzi a už se těším na změny!

Jestli máte ve svém telefonu UIQ3, instalujte! Já byl potěšen skoro tak, jako bych měl nový mobil! 
další články:

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Messenger a 30 generačních emoticonů (smajlíci) Následující text: Wrong Turn 2: Dead End - Pach Krve 2 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK