Internet Nová Paka – preferujeme kvalitu a jednoduchost

autor: mandus | 20. 1. 2007 So 21.27 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Nová Paka | 6 komentářů | 2460x

Internet Nová Paka Od počátku myšlenky spuštění vlastní sítě s nabídkou přístupu k internetu jsme se snažili o nejlepší nabídku na trhu. A stále si ji udržujeme.

Vždy jsme nabízeli velmi výhodný poměr cena výkon, od prosince jsme rychlost zdarma zdvojnásobili, stále udržujeme velmi nízké pingy, aby nebyl problém především s online hraním, kde je nízká odezva základ, nestanovujeme žádné limity, a rozšiřujeme služby…Za 400Kč bez DPH měsíčně dostanete rychlost 1024/1024 kbps (agr. 1:10), této nabídce se nyní nevyrovná žádná konkurenční. Kdo potřebuje internet jen opravdu minimálně jistě slyšel o připojení zdarma přes novopacký internet. Ti kteří to myslí s internetem vážně, ti co chtějí využít jeho potenciál, kouknou co nabízejí poskytovatelé v Nové Pace. Universal Office mají stejnou rychlost, jsou o 50% dražší a ještě s 2× takovou agregací! Futura na webu nepíše ani jakou rychlost si platíte a nižší paušál je omezen dosti přísným limitem. Ceník Goldwaru se těžko porovnává, mají buď pomalejší připojení bez limitu nebo rychlejší a dražší s limitem. ADSL je stále výrazně nevýhodné kuli nutnosti platit poplatek ještě za telefon, takže nemá ani cenu to nějak rozebírat.

Nutno zmínit. Že nabízíme i nejlevnější cenu za aktivaci služby a to je 0Kč. Zaplatíte jen cenu Wi-Fi zařízení. A v některých bytech na sídlišti máte ještě výhodnější podmínky, díky kabelovému rozvodu po panelovém domě nemusíte kupovat ani WiFi, natáhneme kabel přímo k Vám za cenu 900Kč vč. DPH.

Provádíme i servisní práce co se Hardwaru i Softwaru týče, poradíme, můžete u nás i koupit počítač, komponenty…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Universal Office a cena za výjezd Následující text: Těším se jak malej kluk... »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Olaf #

„Vždy jsme nabízely velmi…“ Ehm, „nabízeli“ (jakože my tym-páni jsme nabízeli) ;-)

25. 1. 2007 Čt 23.16
reaguj[2] web mandus

[1] Olaf # : Takovýhle chyb by jsi tu našel (bohužel) asi víc :-). Jasně znám shodu podmětu s přísudkem, ale přeci jen někdy přemýšlím co napsat a opomenu jak to napsat…

26. 1. 2007 Pá 15.17
reaguj[3] Frank Jste amatéři

Psát neumíte, internet Vám taky nejde, jde na něj akorát nadávat a 1Mbit za 900,– taky žádná sláva! Porovnejte si to s konkurencí a jste o skoro 300,–kč vejš! Až začnete něco dělat pořádně a ne polovičatě tak to možná bude lepší!! A ta kvalita co píšete???To je jako tvrzení: Romové jdou do práce!!!

4. 5. 2007 Pá 13.56
reaguj[4] web mandus jasně

[3] Frank : Milý, zajisté náš, uživateli. To co píšete je nesmysl! Nenapsal jste žádná data a ta co jste napsal jsou špatně, internet stojí 400Kč měsíčně – je to 1Mbit a agregaci 1:10 – v Nové Pace nemá nabídka konkurenci. Aktivace a připojení ve několika panelákách je 900Kč s DPH a není nutné WIFI! Nyní již vylepšujeme staré přístupové body za novější – v podstatě jde o více antén.

I naše konkurence pochopila, že ve 2,4Ghz to nejde ale začíná tahat kabely po hromosvodu a spojuje panelové domy tímto pechozpůsobem, kterému se směje celé internetové okolí :-)

4. 5. 2007 Pá 20.27
reaguj[5] fdil78 Prostě jinej název než debil petráček net nejde použít!

Ach ta čeština!!Jediné co Vás asi omlouvá, že jste to psal v rozčilení.Když ani nevíte jak správně napsat „připojení ve několika panelákách“ at žije ADSL! Fido

9. 5. 2007 St 09.48
reaguj[6] web mandus ubohé

[5] fdil78 : Takovéhle překlepy a mnohem horší najdete i v odborných papírových časopisech. Jasně, že nemám čas si vše po sobě přečíst. Kdyby ten příspěvek byl k něčemu užitečný, tak neřeknu, ale upozorňovat na takovou ptákovinu jako v/ve – překlep… 8-O (že to vůbec komentuju). Opravdu, díky tomu jedině ADSL – to je úvaha debila Fida 8-)

/Tímto začnu (ještě to ofic. ohlásím a napíšu ke vkládání příspěvku) cenzurovat příspěvky, které nic nepřináší – případně diskusi zruším úplně, stejně smazat každý den 500 spamů od robotů je nuda.

9. 5. 2007 St 15.32
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK