Těším se jak malej kluk...

autor: mandus | 21. 1. 2007 Ne 18.00 | tisk | Film/hudba/kultura | 2 komentáře | 1565x

Bednu skoro nesleduju, i když na druhou stranu filmový fanda jsem, ale to se člověk stejně musí od televizního programu odpoutat a půjčit si DVD nebo zajít do kina.

Každopádně zítra v USA pokračuje po zimní přestávce seriál Prison Break.. naprosto nejlepší seriál co jsem viděl. Příběh má spád a je napínavý až si myslím, že mi srdce pukne jak buší… Každý díl je lepší než týdenní nabídka českých stupidních seriálků, je lepší i než většina filmů. Seriál mě pohltil, přilepím oči k obrazovce a nevnímám co se děje okolo, tohle dokáže fakt každý díl! Ale u filmu tak jeden z 30ti a to si pečlivě vybírám.Chci také upozornit, že tento seriál začíná na slovenské Jojce již za týden! To znamená, že Slovákům můžeme závidět, pokud nechytáte Skylink. Ale na druhou stranu koho nebaví číst titulky, určitě si na internetu najde ke stažení i slovenskou verzi. Dabing bude jistě kritizován, ale o napínavý příběh nepřijdete.

Linky

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Internet Nová Paka – preferujeme kvalitu a jednoduchost Následující text: Jabber - njs.netlab.cz 14. ledna 2007 v 2:25 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Srandist4

Můžu jedině potvrdit. Všechny díly sem ihned po stáhnutí během jediného týdne (a to mám zkouškové období, kdy opravdu není moc času nazbyt :-D ) shlídnul a už čekám na další díl a nemůžu se dočkat na nové události ohledně Kellermana :-D. Podobně jako prison break mi učaroval i LOST, ale tam je situace poněkud jiná. První série byla prostě skvělá, druhá podle mě už nebyla nic moc a třetí mě zase docela vtáhla do děje, ale jelikož bylo jen 7 dílů 3. série, zase mě to nějak otrávilo. Bohužel se z LOSTu stal seriál, který budu sledovat asi už jen ze setrvačnosti :-/ Snad se někdy dozvíme co na tom ostrově řádí :-)

21. 1. 2007 Ne 21.23
reaguj[2] web mandus lost

Přesně, Lost také budu sledovat, i když právě po Prison Breaku už mi nepřijde děj tolik napínavý :-), navíc je zbytečně natahován ničím… Náhodou jsem teď viděl 2 díly z první série podruhé a spoustu věcí už jsem zapomněl a zůstaly nevysvětlené a tak to bude asi pokračovat. Záhady a otázky budou přibývat a vysvětlení nebudou.

22. 1. 2007 Po 15.45
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK