Krále jsem zabil - miluji královnu

autor: mandus | 13. 7. 2006 Čt 17.50 | tisk | Software | 2 komentáře | 1409x

Tak, QIP je super, každému bych ho doporučil, určitě se mu bude líbit. Je lepší než Trillian free, než ICQ i než Miranda bez pluginů. Ale nejde v něm nastavit moc věcí, tedy jde v něm nastavit spousta věcí, jenže když jste zvyklí na Mirandu, kde si nastavíte VŠE, prostě si najdete něco, co vám bude vadit. Díky Huggimu jsem tedy zpět na Mirandě, Huggy mi totiž doporučil super plugin o kterém jsem nevěděl…
Takže pokud Vám nejde Miranda, resp. Přihlásit se do sítě ICQ je potřeba nový protokol ICQ.DLL, aby jste se nemuseli o nic starat stáhněte si tedy plugin Wassup. Ten se postará o vše! Jen si zaškrtnete, co se má aktualizovat a jak často se má projet databáze, jestli už je nová verze!

Takže Super, nadchlo mě to tak, že jsem se rozhodl udělat dokonce další verzi mirandapacku((Miranda mandusPack)), během týdne nebo až budu mít chuť :-) . Uďělám nejspíše i dva vzhledy – jeden můj co nejmenší a jeden nějaký pěkný grafický (samozřejmě přidám i screenshoty).
PS.: SPAM už nepřišel ani jeden :-) ..ještě jednou díky Juneau

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Královna je mrtvá ...ať žije král Následující text: npaka.cz – diskuse - KONEC »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Huggi

jeste bych doplil ze je lepsi ve ‚Wassupu‘ zapnout aktualizaci jen toho dulezity.takze protokoly a dejme tomu do 10ti pluginu..pac kdyz semtam driv mival vsechny aktivni tak to pokazdy na 2–3mintky mirandu zaseklo nez to prohledalo databaze..

13. 7. 2006 Čt 21.58
reaguj[2] web Huggi

jj a jeste dekuj KOkimu..Wassup mam z jeho miranda packu..kterej je z teh co sem nasel best..pac ma kompletni nastaveni treba tabsrm…a dobre nastaveny…;)

13. 7. 2006 Čt 22.00
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK