npaka.cz – diskuse - KONEC

autor: mandus | 13. 7. 2006 Čt 19.49 | tisk | Nová Paka, Ostatní | 0 komentářů | 1594x

Dnes jsem odeslal asi poslední příspěvky do této diskuse, nejen že nevím s kým si píšu, všichni jsou anonym, některé věci jsou nemilosrdně a hlavně nepochopitelně, smazány správcem. Správce porušuje víc své vlastní podmínky než já!

Udělal jsem „pokus“ a udělal web http://novapaka.ic.cz – PIŠTE SI TAM KDO CHCETE!!!
Já mám svůj blog, takže tam přispívat nebudu! Nepotřebuji to! Chtěl jsem jen trochu rozptýlit cenzuru na napaka.cz, což se z části povedlo – museli, aby si udrželi návštěvníky.
Chtěl jsem ještě napsat více odkazů na novopacké organizace – NEMÁM a NEBUDU MÍT NA TO ČAS – NIKDY… PROČ TAKY?
Poslal jsem také poslední žádost, a no až tak jsem se snížil a myslel, že se dočkám odpovědi. Bohužel v Nové Pace je spousta ignorantů a jedni z nich jsou bohužel Nojmanovi správci npaka.cz.

email odeslán dne 27.6.2006 na adresy forum (at) npaka.czadmin (at) npaka.czinfo (at) studioshark.cz

Dobrý den, posílám ještě jednu žádost na odblokování možnosti posílání příspěvku na npaka.cz/forum ze sítě INP – (zablokovaná IP adresa 82.99.166.66)

Není to fér pro naše klienty, obzvlášť pokud se tváří váš web jako novopacký – nikoli soukromý! Jsem ochoten zaheslovat (nikdo nebude moc přečíst obsah) článků týkajících se cenzury na npaka.cz na mém blogu http://blog.quickpress.org

Dále bych uvítal, kdybych se mohl zaregistrovat do seznamu firem Novopacka.

Děkuji a přinejmenším prosím alespoň o nějakou odpověď. M.Petráček

PS.: sorry, že jsem to poslal na 3 e-maily – chci aby to určitě došlo na správné místoSamozřejmě sem neobdržel odpověď!

Takže si diskutujte ve své anonymní diskusi sami, já nemám přístup (jen s využitím proxy), takže se budu dále vyjadřovat jen ze svého BLOGU.
Proč se psát s komentářem (obzvlášť na DVĚ strany), když bude třeba smazán!

Bohužel nemá přístup nikdo ze sítě INP – takže jestli chce někdo z našich klientů podat stížnost na npaka.cz zak nechť ji podá – ROZUMNOU FORMOU (domluvou) TO NEPUJDE!

Diskuse

Mám pocit, že anonymní diskuse pomalu začíná postrádat smysl! S někým vedete debatu a tu zboří naprostej trumbera, kterej má zrovna hovno co na práci! Tohle si může zkoušet někde na chatu, ale ať s tím nevopruzuje v diskusi o něčem. Na tohoto „borce“ se totiž lehce nastartují i další a diskuse s nadpisem něco je úplně na nic. Tohle je o diskusích obecně, správce pak ale většinou nezasahuje a nic nemaže, pokud to není krajně vulgární. Správce musí být tolerantní a jako na http://gadgets.cz oznámit po několika měsících „KLID, nebo bude možnost diskuse zrušena na čas, pokud se po znovuobnovení nic nezmění, bude zrušena trvale“.

Občas napadne diskuse i SPAM (na http://novapaka.ic.cz také, ale už se tím nebudu zabývat, jako ve svém BLOGU, kde byl spam úspěšně eliminován)

…takže se budu vyjadřovat odsud! Nemám problém někdy někam přispět, jenže musí to mít smysl alespoň takový, aby mě to bavilo…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Krále jsem zabil - miluji královnu Následující text: WOLF'S PROFI MIRANDA-PACK (WPMP) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK