Vydělávání na internetu

autor: mandus | 26. 3. 2006 Ne 15.49 | tisk | Aukce, PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Ostatní | 0 komentářů | 1386x

Vynechám všechny nesmysly, jako posílání SMS, e-mailů, zobrazování reklamy, nabízení „domácí práce“ stylu udělej to co já, plácání o dostávání šeků v $$$ a podobně.
AUKRO.cz asi není potřeba představovat, je to největší a nejobsáhlejší česká internetová aukční síň. Dá se však využít i k vydělávání peněz (opominu-li téměř 100% prodej předmětu)! A to velmi snadno! 

Přejít na moje aukce


Myslel jsem, že o tomhle zde nikdy psát nebudu, že to nemá smysl, že to každý zná! Ale mýlil jsem se, když jsem jen tak poslal PrintScreen obrazovky s výpisem pár kámošům, všichni aukro znají a většinou i používají, zjistil jsem, že partnerský program jim nic neříká. Po zaslání mého odkazu a posléze i nutného vysvětlení se zaregistrovali i tam – škoda, že za toto již aukro neplatí :-?.Je to jednoduché

  1. zaregistrovat jako uživatel aukra (asi je nutné být ověřený člen = počkat, až přijde dopis s aktivačním kódem)
  2. zaregistrovat se do partnerského programu (počkat na ověření administrátorem – přijde email)
  3. nyní se už můžete přihlásit do partnerského programu, vybrat si jeden z nabízených bannerů (různé velikosti), určit, kam má směřovat odkaz! Dostanete vygenerovaný kód, který umístíte na své stránky a je to.


Jak to funguje

Když někdo klikne na reklamní banner umístěný na vašem webu dostanete 70haléřů, pokud se ještě navíc zaregistruje (po přístupu z Vašich stránek) dostanete rovných 150Kč.

Proto je dobré si založit web s předměty, které prodáváte a z nich směřovat odkaz! Zájemce se pak zaregistruje, přihodí na Váš předmět a ještě za to dostanete 150Kč :-). Na vlastním webu pak můžete prezentovat předmět s mnoha obrázky a to zadarmo. Vlastní webovou prezentaci můžete mít umístěnou třeba na wz.cz, aby jste nemuseli měsíčně nic platit. Pokud nemáte znalosti s vytvořením vlastních stránek, za drobný poplatek, udělám vše za Vás. Pak už budete pomocí jednoduché administrace zadávat jen předměty k prodeji, přidávat popis a obrázky.


přejít na moje aukce umístěné na Aukro.cz 

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Důchodce zastřelil chlapce, který mu vlezl na zahradu Následující text: Pokuty na silnicích – platné od 1.7.2006 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK