Důchodce zastřelil chlapce, který mu vlezl na zahradu

autor: mandus | 25. 3. 2006 So 19.44 | tisk | To je AMERIKA | 1 komentář | 1405x

Larry Mugrage Ze zabití patnáctiletého chlapce byl obviněn 66letý muž žijící poblíž města Batavia v Ohiu. Tak úzkostlivě si střežil svůj pozemek, že neváhal vystřelit z brokovnice na nezvaného hosta.

Charles Martin po incidentu sám zavolal na tísňovou linku a řekl operátorům: „Právě jsem zastřelil chlapce.“ (záznam hovoru – 250kB)

„On a jeho rodiče mě otravovali pět let. Dneska mi prostě vybouchly nervy,“ objasnil podle policie důvody ke svému zkratovému chování, informovala o tom CNN.




Čerstvý středoškolák Larry Mugrage, jehož rodina bydlí v těsném sousedství Martinova pozemku, byl poté převezen do nemocnice se střelnou ranou z brokovnice v hrudi. Lékaři už jen konstatovali smrt.

Charles Martin Podle CNN řekl šestašedesátiletý Martin policii, že měl v minulosti několik konfliktů se sousedy, kteří se potulovali po jeho pozemku. Muž byl v pondělí uvězněn bez možnosti složení kauce.

Sousedi znali Martina jako tichého osamoceného muže, který často sedával před svým domkem s perfektně upraveným trávníkem, který si úzkostlivě střežil. Joanne Ritchie řekla policii, že jej považovala za přátelského člověka a rovněž čerstvý středoškolák Larry Mugrage byl podle ní hodné dítě.

zdroj: iDNES.cz

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Jaký vybrat webhosting? - co jsem vybral + zkušenosti Následující text: Vydělávání na internetu »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Martin heh

No amerika to je země zaslíbená, že :)

11. 5. 2008 Ne 16.35
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.



Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK