MKS Nová Paka #update

autor: mandus | 12. 3. 2006 Ne 00.00 | tisk | Nová Paka, Ostatní, Film/hudba/kultura | 2 komentáře | 2422x

Minule jsem psal, nebaví mě to, dnes po cestě domů z práce jsem uviděl plakát a na obrázku Vladislav Kracík a Martin Pařízek – čtu dál a rozhodl jsem se jít na jejich představení (hrají ještě Jitka Nosková a jméno nevím Nosek).
Důvody: v divadle jsem nebyl, ani nepamatuji, podle popisu by to mohlo být zajímavé, znám 3 hlavní účinkující, cena vstupu…

Chtěl jsem tedy najít více informací o představení, ale nejde to! Na stránkách MKS je sice program, ale dost strohý, není ani napsané kdo tam hraje…

Další věc je vzhled stránek – nevypadají zrovna moc hezky, aby se tam člověk rád vracel :-) Přitom se nejedná o složitý web, pár statických informací a jednou za měsíc nový program!
Většina lidí i těch co si dělají stránky jen tak pro sebe pro zábavu by to zvládla lépe! Na výběr je i v Nové Pace: Třeba nebo Ondřej Kašpar nebo Jiří Groh nebo Vaníček!
Takže je možná škoda, že ty stránky vypadají takto! Asi neexistuje mnoho lidí (podle mých dotazů nikdo), kterým se stránky líbí. Obzvláště pak měsíční program ( kam chodí asi většina návštěv) je jak nedodělaný.
Patrik Sucharda (IdeFixx) to neudělal zrovna hezky. Navíc on by si měl dát záležet i na tom aby jeho web fungoval dobře jak v IE tak ve FireFox a tak i v Opeře. Není tomu tak, v Opeře mi funguje z jeho odkazů na stránky co udělal jen necelá polovina, navíc jeho rolovací menu taky nic moc nápad.

Chápu, že na stránky MKS nechodí mnoho lidí, ale přesto by se měli zamyslet jestli by nechtěli utratit nějakých tisíc korun za nový web. Taky strávit pár minut navíc při psaní informací o jednotlivých představeních, aby mělo taky smysl jít se na ten web podívat.1. – Ze zaslaného e-mailu od MKS jsem se dozvěděl, že jednají s Patrikem Suchardou o novém vzhledu stránek.

2. – MKS zatím doplnilo do svého programu několik základních věcí (jako např. herecké obsazení) – ale asi jen k představení, na které jsem chtěl jít já :-) !!! Samozřejmě je to dobře, ale informace jsem měl již zjištěny z plakátů, kterých byla všude velká spousta. A fungovalo to – na představení bylo pro mně nečekaně hodně lidí! Už proto, že jsem si lístky zakoupil již v předprodeji a měl čísla okolo desítky.

3. Představení TELENOVELA III. – SUROVÁ VÁŠEŇ na kterém jsem tedy byl, bylo skvělé! *(jen několikrát hraná písnička od U2 už mi začínala vadit :-) ) Až bude Telenovela IV (či nějaká případná repríza I nebo II) budu se snažit přijít. Jinak minimálně další představení, o které se budu zajímat je 15.4.2006.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Dozlatova upečeno – mandus.BLOG má nový design Následující text: Total Commander nebo Servant Salamander »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web IdeFixx je to tak ;)

dobrý den, rád bych jenom doplnil pár informací k webu MKS Nová Paka:

  • web byl vytvořen v roce 2003 a to zcela dobrovolně a bezplatně (tedy, asi třikrát jsem byl na představení zadarmo ;)
  • tehdy šlo především o pokus sjednocení vizuálu MKS (logotyp, plakáty, web)
  • ano, tou dobou jsem pracoval s tabulkovým designem a nedisponoval jsem kontakty na programátory, kteří by byli ochotni vytvořit „nějakou“ administraci zdarma

mno, nyní (již je tomu nějaký pátek) je web pevně v rukou pana Michala Holubce a pana Martina Pařízka, kteří dozajista uvítají vaši pomoc při redesignu webu, který je opravdu nevyhnutelný.

to k webu MKS, který je předmětem Vašeho článku. co se týče mé webové prezentace… ;) ta s tím nijak nesouvisí. každopádně děkuji za kritiku mého webu. (pozn. web funguje a zobrazuje se správně od min. rozlišení 800×600px v IE6, Opera 8.52 a FFox 1.5 se sys. Win XP, SP2)

Třeba JÁ ;)… Vám docela fandím a za nějaký čas Vás opět navštívím, pane Větráčku.

6. 3. 2006 Po 23.48
reaguj[2] web Martin Petráček

[1] IdeFixx : Jé, tak už vím o koho jde (poslední slovo :-) takhle pitomě mi říká jen jeden (teď už dva) člověk (Ti blízký) a opravdu to není mé jméno, ani přezdívka ani nic jiného).

Děkuji za reakci – koukal jsem, že to bylo již v roce 2003, ale mohl jsi jim nabídnout redesign, když už jsi pod tím podepsaný.

K Tvému webu: pokud najedu a kliknu (prohlížeč Opera) v sekci webdesign na odkaz, třeba Festival Muzika Paka, tak se nic nestane!

7. 3. 2006 Út 19.31
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK