Novopacký portál – CENZURA! #3

autor: mandus | 27. 2. 2006 Po 16.50 | tisk | Nová Paka, Ostatní | 1 komentář | 11230x

Po minulých člancích (NP cenzura 1, NP cenzura 2) jsem nucen napsat další.
To co udělali teď, je už k smíchu!
obrazek
Takže včera večer jsem chtěl přispět do diskuse o „zdražení novopackého piva“ a co sem neuviděl po odeslání příspěvku? Tento text:

<www.npaka.cz>
Váš příspěvek nemůže být publikován, protože pochazí ze sítě neseriózního poskytovatele připojení k Internetu, který neustále poškozuje tyto stránky. Pokud chcete přispívat do této diskuse, změňte svého poskytovatele připojení. Děkujeme za pochopení a všem slušným uživatelům se omlouváme.Nejspíš si přečetli můj článek a zařídili se podle mojí rady! Když sem spekuloval co udělají viz:

Co budou dělat dále?

  • dají slovo CENZURA do filtru zakázaných slov
  • pro jistotu odeberou ze stránek fórum úplně celé – aby totiž nemuseli za chvíli jen mazat a mazat
  • povolej zakládat téma jen registrovaným, mě a jiným „špatným“ to zakážou!Tak to udělali ještě lépe – zakázali komukoli z naší sítě (INP) psát do tohoto fóra úplně. Ne, že by to byla nějaká škoda, ono se tam toho zase tolik neřeší… spíš tam lidi nadávají a popichují se, nepodepisují se jménem (což je v podmínkách) a tak podobně.

podmínky:

Žádáme všechny účastníky diskuse, aby neposílali příspěvky jejichž znění je v rozporu se zákony České republiky nebo s komerčním obsahem a nezakládali již existující témata. Dále Vás prosíme, aby jste každý příspěvek podepsali celým vlastním jménem. Při porušení těchto pravidel si provozovatel vyhrazuje právo na odstranění příspěvku bez předchozího varování. Předem děkujeme za Vaše slušné jednání.

Přesto, že podmínky jimi kladené jsem neporušil – příspěvek nebyl v rozporu se zákony, téma neexistovalo (protože by ho hned smazaly), nedělal jsem reklamu a podepsal jsem se celým jménem.

Klienti Internet Nová Paka – čtěte dále

(Jak přesto příspěvek napsat?)


No pokud jste šťastnými klienty INP a přesto by jste chtěli psát do tohoto fóra, jestli se tomu tak dá říkat, když to co nevymažou, úplně zakážou – tak tady je jedna možnost.

Seriózní poskytovatel (INP – David Ryba, Martin Petráček), který se snaží, aby vše fungovalo jak má fungovat (po skončení spolupráce s Goldware také funguje) se nezalekneme ani amatérského pokusu o diskriminaci našich klientů!
Takže postup je jednoduchý, stačí se připojit přes anonymní proxy server. Více najdete v článku Jak skrýt IP adresu

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Jaký vybrat ICQ klient? Následující text: Jak skrýt IP adresu »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Ladislav ALEXA Fuj..

To se nedělá, měli by se stydět.. :-x :-?

14. 10. 2009 St 13.59
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK