Nebaví mě to!

autor: mandus | 26. 2. 2006 Ne 02.41 | tisk | Nová Paka, Ostatní | 3 komentáře | 1499x

V pátek jsem byl na diskotéce Phoenix Pecka, byla tam zrovna nějaká akce „Vyndej to“ s Liborem Boučkem a velmi trapným Markem Gregerem!
Po půlnoci byla naprostá nuda… Pár patnáctiletých holčiček nadává na svoje bývalé nejlepší kamarádky, o malinko starší kluci soutěží jeden po druhém na pódiu (za 1000Kč/40sekund) o to, “Kdo nejvíce pobaví“ za 40 sekund dav diskantů! Dostali do ruky mikrofon, ale nezmohli se ani na jdu větu, jen začali poskakovat a poté se radši svlékly, aby alespoň „něco“ předvedli. Ach, jak zábavné! Při další soutěži někdo vyhrál oblečení od Dieselu za 20000 za to, že mu to jeho starý hadry rozsápali a zapálili Greger s Boučkem… No na konci akce sem se sním bavil a shodli jsme se, že kalhoty triko a mikina asi v té ceně nebudou, no nevím…
Právě jsem dorazil z rokáče (klub Sekec mazec) se zjištěním, že mám z něj už ponorkovou nemoc! Stále stejná hudba, stejné prostředí, stejní lidé, stejný druh zábavy! Už mě to tedy omrzelo. Takovýto pocit začínám mít tak trochu s celou Novou Pakou! Stejný, stejná, stejné! (alespoň, že ten hokej jsme hrály dneska jinak – dobře – a máme BRONZ)

Nic moc se tady neděje a ani nedá dít (dělat). Malé „město“ (10000 obyvatel) prostě není moc zábavné! Pár solidních akcí za rok, nějaké maturitní plesy, kde se člověk pobaví s lidmi, které celý rok neviděl, seznámí se s novými… To na Pecce ani v rokáči téměř nelze.

Už si budu vybírat jen zajímavé akce! Na pecku už asi nikdy nepojedu, stejně velké množství lidí co tam jezdí (a znám je osobně), jsou mí nejmíň oblíbení jedinci! (jmenovat nebudu, abych neměl zbytečný problémy – ale jak rád bych je zde vypsal :-) )

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Zajímavé odkazy pro týden 9 (2006) Následující text: Jaký vybrat ICQ klient? »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Johnny Depp

Konečně mandus pořádný článek, Na Pecce jsem byl 2× a nestačil jsem se divit. Jen „děti“ to snad není ani možný. Rokáč je celkem v pohodě, ikdyž tam nechodím, ale s tou Pakou máš pravdu, chce to něco nového…

26. 2. 2006 Ne 13.02
reaguj[2] 100kic

johnny: v rokáči sou už taky skoro jen děti

26. 2. 2006 Ne 23.01
reaguj[3] web Martin Petráček

[2] 100kic :Ale nejsou… seš moc starej :-)

26. 2. 2006 Ne 23.07
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK