Kanada – Rusko (MS2008)

autor: mandus | 18. 5. 2008 Ne 21.57 | tisk | Ostatní | 0 komentářů | 1589x

Zápas opravdu hodný finále a to jak obsazením, tedy dvě asi největší hokejové velmoci, tak i výkony obou mužstev na tomto posledním turnaji. Ano je škoda, že tam chybí náš tým, ale když už Česká republika ve finále chybí, je toto obsazení tou nejlepší možností.

Co více si přát než dva výborné útočné celky slibující štědrou gólovou nadílku, která se konala. Rozhodčími celkem slušně odpískané utkání – ano pustili drobné zákroky na obou stranách, čímž ale podpořili i zábavnou tvrdou hru.


ms2008

Snad jen poslední vyloučení za vyhozený kotouč bylo sporné a ve stavu čtyři na čtyři v prodloužení si to mohli odpustit.

Dva nejlepší brankáři mistrovství světa se také utkávají v tomto finále proti sobě a i zde předvádí své skvělé zákroky. Ilja Kovalchuk, který na mistrovství světa 2008 doposud nestřelil žádný gól, si nechal rovnou dva až do finále a byly to ty dva nejdůležitější, tedy i na 4:5 pro Rusko v prodloužení. Domácí tým tedy ani po 22 letech nevyhrává.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Radozo vystavuje v Galerii Cafebar - Lázně Bělohrad Následující text: HelpDesk :-D »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK