Nová Paka Info

autor: mandus | 6. 5. 2008 Út 00.00 | tisk | Nová Paka, Reklama, Zajímavé stránky | 0 komentářů | 1969x

Zaregistroval jsem doménu novapaka.info s úmyslem vytvořit portál založený na moderním publikačním systému, včetně možnosti registrace, tedy i sekce pro registrované, dále možnost psaní vlastního blogu (článek bude pak i na titulní straně), samozřejmě tuto příležitost nedostane každý, kdo by chtěl nadávat a spamovat web svýma urážkama, bude obsaženo i fotoalbum, odběr RSS kanálů z webů, které pačáky mohou zajímat, nebudou chybět ani odkazy na vše, co se týká Nové Paky. Nechci tím dělat nějaké komerční stránky, registrace a přehled firem s popisem… bude také zdarma.


Tímto bych rád požádal o podporu, stačí jen lehce pošťouchnout. Podpora může být i zaplacena, pokud její nápad bude někdo sponzorovat, nebo bude vydělávat nějaké prostředky (umístěním reklamy třeba)!

Podpořit můžete zasláním odkazů webů, a článků o Nové Pace včetně firemních presentací, náměty na další služby nebo spoluprací jako správce fóra, správce fotogalerie a podobně.

Vaše presentace na internetu – pro pačáky (a okolí) ZDARMA – chcete umístit presentaci na doménu novapaka.info? Žádný problém, ve spolupráci s hostingem Lives.cz je zde možnost zdarma, nebo za mírný poplatek umístit web, a to jak osobní stránky, tak třeba i firemní presentaci. Získáte tak zdarma zajímavou doménu neco.novapaka.info (např. zelenina.novapaka.cz, iss.novapaka.info, kuchyne.novapaka.cz, klaster.novapaka.cz, pocitace.novapaka.cz, martin.novapaka.cz, obedy.novapaka.cz utulek.novapaka.info atd). Samozřejmě je možno nechat si u nás takovouto presentaci vytvořit, může to být jen statická informace i rozsáhlý systém, který budete poté schopni sami snadno obsloužit, přidávat či upravovat další texty.

  • Vytvořte si formát webu novapaka.info jaký ho chcete, na Vaše návrhy budeme reagovat
  • Syndikovaný obsah pro každou z kategorií zvlášť, umístěte si do čtečky RSS kanálu to, co vás zajímá
  • Inzerujte a kupujte
  • Diskutujte volně (dostupná bude i diskuse jen pro registrované)
  • Přispívejte do blogu a utvářejte obsah
  • Využijte našich stránek pro Váš rozvoj, registrujte svůj web
  • Tvořte fotogalerii
  • Odebíráme RSS – můžeme odebírat a odkazovat i na Vaše stránky
  • Přesuňte svůj web (třeba z IC.cz / WZ.cz) na novapaka.info (nejde jen o formalitu, buďte pod jednou střechou a získejte větší návštěvnost, tím i větší radost, případně zisk a samozřejmě lepší webhosting)


Sponzoring a zisky: Nepředpokládám, že by toto bylo nějak hojně využíváno, ale kdyby se někdo takový našel, prostředky budou použity k rozšíření obsahu, tedy zaplacení redaktorům, moderátorům a lidem, jež jsou registrováni a účastní se diskuse, nebo píší články. Také je možné udělat nějakou soutěž, jako výhry by byly právě sponzorované věci (služby).

Kdokoli může byt sponzorem, věcným i finančním, bude tak uveden v patičce webu jako sponzor, po dobu jednoho roku (od doby sponzorování), poté bude veden v seznamu sponzorů. Může taky sponzorovat přímo konkrétní osobu, nebo třeba útulek…

Placené/reklamní články, za poplatek může být umístěn článek o nějakém produktu nebo nové službě v Nové Pace (příklad 200Kč za umístění článku, že je zde roznáška pizzy nebo nová taxy služba), tyto peníze se rozdělí v poměru 50% člověk, co dodá zdroj (tedy takový partnerský program) a 50% web novapaka.info. Článek může být dodán jako text a obrázky, případně může být za poplatek sepsán.

Reklamní baner umístěn v hoření části stránky, cena 200Kč/měsíc. Samozřejmě je možná i tvoba baneru (cca 200Kč, účtováno jako 100Kč/30minut). Peníze budou opět použity pro rozšíření, podporu webu, tedy rozděleny pro aktivní přispěvovatele a správce fotogalerie, moderátora fóra…

O rozdělení peněz rozhoduje ne jen aktivita, ale především i KVALITA příspěvků. Tedy jeden parádní příspěvek o Nové pace je více, než 10× „plácnutí do vody“ ve fóru.

Tyto věci jsou zde popsány pro případné zájemce o spolupráci, aby to nebylo jen čistě pro zkvalitnění informací, odreagování, ale byla za to i nějaká lehká odměna…

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Jaké spoření, kam investovat Následující text: Záloha dat ON-LINE »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK