Vybíráme webhosting – jako bonus partnerský program

autor: mandus | 28. 4. 2008 Po 11.06 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 0 komentářů | 1383x

Jelikož poskytuji webhostingové služby, snažím se samozřejmě proniknout do toho, podle čeho lidé webhosting vybírají, nebo spíše co je pro ně důležité za vynaložené peníze. Zdá se mi, že audit stability, tedy měření na http://mereni.kyblsoft.cz , které pravidelně zjišťuje dostupnost webhostingů to není, není to ani rozsah poskytovaných služeb, ani kvalitní podpora, ani doplňující partnerský program.

V České republice je rozhodující jedno číslo a to PROSTOR. Webhostingový prostor je absolutně nejtázanější a stěžejní pro většinu klientů, ale už nezáleží, že třeba z 2GB prostoru máte na mail 20MB(nebo mail nemáte vůbec) a na databáze 20MB a zbytek je jen na soubory. Ono totiž často na soubory není potřeba tolik místa, nakonec má každý použito jen několik desítek MB. Pokud neprovozujete velikou fotogalerii, neumísťujete videa atd. (většina věcí k čemu by sloužil velký prostor je však často zakázána), každopádně tedy 2GB jen těžko naplníte pro internet použitelným obsahem, natož třeba 8GB. Pokud již někdo chce takovou velikost, jistě ví k čemu, a tedy nevybírá webhosting za 100Kč měsíčně.
Webhosting podle Lives.cz, rozdíl ?

Na Lives.cz se snažíme provozovat webhosting, stabilní dostupný, což se nám daří (podle nezávislého monitoringu serverů), cenu případně určujeme i individuálně a držíme ji na minimální úrovni… Všeobecné podmínky, to je také věc, kterou klienti nečtou, pak se jim stane, že je některé webhostingy odpojí, když mají na serveru materiál, na který není odkazováno z webu (tedy třeba pro známé umístěno třeba domácí video ke stažení), nebo mají příliš dotazů na databázi. Tím „odpojí“ je navíc myšleno, že si je webhosting přesměruje na svoji homepage a získává tím více návštěvníků (a zpětných odkazů), zatím, co klient tratí ve chvíli, kdy by mohl nejvíce vydělávat (tedy ve špičce své návštěvnosti). Ale toto klienty začne zajímat až, když již mají zaplacený rok hostování a nechce se jim tedy hned za 14 dnů přecházet jinam.
Snažíme se, aby vše bylo fér, a tedy takovéto praktiky nezkoušíme. Zaplatíte si prostor a ten si využijte jak je libo. Neomezujeme ani počet databází, ani počet emailů, neomezeně máte i FTP účtů. Dosavadní zákazníci jsou jistě spokojeni, i rady s instalací si chválí. Nabízíme samozřejmě i online webovou administraci, kde nastavíte vše potřebné kdykoli 24h denně a nemusíte nás tedy kontaktovat při požadavku založení nové databáze či emailu, máte i možnost měnit nastavení DNS.

Partnerský program

Partnerský program je také věc rozmáhající se v poslední době na internetu. Spousta e-shopů a několik webhostingů, ale i dalších služeb jako aukce či banky nabízí partnerský program. Troufnu si tvrdit, že náš partnerský program je jeden z nejlepších vůbec. Proč?
To je jednoduché, stačí si položit otázky typu. Je lepší dostat jednorázově 20% nebo pravidelně, každý měsíc 10% po celou dobu trvání hostingu? nebo třeba Co když dosadím šikovného člověka, který Vám získá klienty, nezasloužím si odměnu? Toto jsou stěžejní věci, takovéto předpoklady Vám umožní i to aby se náš partnerský program pro webhosting stal Vaším základním příjmem. Platí totiž, že to co získáte, neztratíte a můžete se soustředit jen na nové klienty, zatím co my se už staráme o to, aby u nás byli spokojení. Navyšujete tedy svoje příjmy s každým novým klientem, případně když klient přijde na vyšší tarifní plán, máte další navýšení příjmu.
Není to výhodné? Takovýchto programů už není mnoho, ale tímto u nás teprve začíná. Největší síla je v MLM, tedy provize Vás nemine, když klient, který přišel díky Vám, získá dalšího klienta. Toto je klasický princip, na kterém fungují skoro všechny velké řetězce. Tento systém je motivující a pro Vás nesmírně výhodný v zisku peněz, jiným způsobem nedostanete více, navíc nemusíte se nic učit o hostingu, stačí jen odkazovat. Pro nás je zase výhodný v získání nových klientů a umístění zpětných odkazů na internetu. O stavu konta máte také přehled v naší administraci. Proč to nezkusit? Nemáme podmínku, že musíte odkazovat Banerem, stačí jen umístit textový odkaz (s Vaším identifikačním číslem, které dostanete přiděleno po registraci) v článku – na to klikne více lidí a budete mít tedy i větší zisk z registrací.

NYNÍ NENÍ REGISTRACE PODMÍNĚNA VYUŽIŤÍM NĚKTERÉHO Z WEBHOSTINGOVÝCH PROGRAMŮ – TEDY UPLNĚ ZDARMA

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Sluchátka Sennheiser CX300 na aukru pod 500Kč Následující text: Jaký LCD monitor koupit »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK