Novopacký portál – CENZURA!

autor: mandus | 2. 2. 2006 Čt 22.56 | tisk | Nová Paka, PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Ostatní | 1 komentář | 2919x

Stránky http://www.npaka.cz/forum/ nejsem zvyklý moc navštěvovat, ale jak se tam objeví něco o naší síti (INP), tak se najde někdo, kdo mi pošle odkaz!

obrazek

Rušení témat diskuse

Nejméně 3× v posledním týdnu byla zrušena diskuse! – bez udání důvodu!

  • 1. J.Alois se ptal na náš internet – zmiňoval nějaké výpadky Goldware atp. Proto jsem mu napsal, že to je minulost a přidal jsem odkaz na svůj článek – Nový poskytovatel! – a hle zničeho nic do půl hodiny byla diskuse zrušena!
  • 2. Postěžoval jsem si, že existuje cenzura na portálu Nové Paky – přispěl akorát uživatel „Salám“ a poté článek opět zmizel.
  • 3. Dnes (2.2.06) přidal uživatel „Srandist4“ článek, že je s naší sítí po přechodu k Bluetone spokojen (bylo to v 16 hodin a nějaké minuty). Okolo 20té hodiny jsem dostal na ICQ odkaz! Přečetl si příspěvek a bylo mi jasné, že tam nebude dlouho. Tak sem poděkoval a zmínil, že toto téma určitě „někdo“ odstraní! A taky že jo – za hodinu už byl pryč!

Ještě toto poslední zrušení bych pochopil – reklama. Ale předchozí nikoli! To úplně první byla kritika na nás, kterou jsem jen uvedl na pravou míru!

Kdo tam sedí a cenzuruje příspěvky jsem nenašel, a nepochopím, proč rovnou zmizí celé téma, nepřijde ani email s informací o zrušení – prostě nic! Je to pryč, jako by to tam nikdy nebylo!

obrazek

Rušení registrace firmy

Registrace firmy (http://www.npaka.cz/firmy/) na Novopackém Portálu je opět zajímavá. Vyplňoval jsem ji také už několikrát! Pro rubriku „Reklama“ – jako název jsem uvedl „quickpress.org-Martin Petráček“. Moje firma se tam nikdy nezobrazila!


Tak co to je za stránky – nikde jsem nenašel žádné jméno, žádný kontakt (kromě emailu vlevo dole). Kdo tam maže diskusi, kdo schvaluje, která firma se může zadarmo zaregistrovat, a která má smůlu?! obrazek

Jméno Olga Neumanová je asi pouze u hledání sponzora na webkamery (sponzora hledají od 24. 2. 2003 :-) ), ale email na ní je portal@npaka.cz, tak možná to je ta osoba, která má pod palcem i mazání věcí, kterým nerozumí, nebo které nechce vidět na „svých“ stránkách.


Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Král je mrtev, ať žije VODAFONE!!! Následující text: DRAŽBA - Inzerátu/baneru! Reality Praha »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Martin Petráček
3. 2. 2006 Pá 17.08
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK