Internet Nová Paka – Nový poskytovatel

autor: mandus | 24. 1. 2006 Út 21.00 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Nová Paka | 0 komentářů | 2970x

obrazek Je načase změnit našeho poskytovatele internetu,
aby jste VY mohli surfovat bez starostí!
Koho jsme vybrali?
Jaké jsou aktuální novinky?
Kvalita a rychlost půjde nahoru, ceny budou stejné!

Jak mnozí z našich klientů víte, nyní je naším poskytovatelem společnost Goldware a jím poskytuje konektivitu zase firma Dragon a Dragonu Nix


Všichni naši klienti si všimli, že kuli společnosti Goldware a jejích častými problémy internet jde často dosti mizerně! Ping nepochopitelně vysoko, výpadky sítě Goldware, které nám pan Náhlovský vysvětloval už všemi možnými příčinami: od „seknutí“ Apčka, přes shoření serveru až po shoření půlky jeho sítě. Ale né, že by se Goldware v čele s panem Náhlovským nesnažil něco dělat. Několikrát nám měnil anténu i technologii, přesměroval nás na jiný vysílač a podobně, ale stále nevyřešil problém! Alespoň, že se mu je téměř vždy možné dovolat.

Chováme se fér! Však vy, co jste u nás byli v době, kdy šel internet nejhůře, pamatujete prominutí celého měsíčního poplatku! To byla zároveň kritická situace Goldwaru, když si ve firmě řešily své problémy a dokonce se i propouštělo. Děkujeme, že jste s námi vydrželi.

Snažíme se Vám přinést co nejvíce. Proto jsme jednali s několika jinými poskytovateli a jako rozumná volba se zdají být České radiokomunikace – Bluetone. Internet od nich by jste měli pocítit již od února 2006.

Co to přinese:
- Doufáme, že stabilní, kvalitní připojení
- Lepší odezvu (ping)
- Dá se očekávat více profesionální přístup
- Více zkušeností
- Zároveň bude i zdvojnásobena dosavadní rychlost internetu!

Napište nám! S čím jste nebo nejste spokojeni!? Co nevíte? Chtěly by jste nové tarify? – napište návrh co by vám sedlo (např. menší cena za limit/rychlost)

Chcete to probrat s více uživateli, budoucími uživateli – znáte někoho kdo je připojen nebo se chce připojit – pošlete jim odkaz na tuto stránku a pojďme s nimi podiskutovat! (nebo se můžeme bavit ve fóru – Téma Internet Nová Paka)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Internetová televize pro HRÁČE počítačových her Následující text: Takhle jsem se dlouho nepobavil - Hulán / Hulán parody »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK