Librarius.cz - Nové internetové knihkupectví

autor: mandus | 14. 11. 2007 St 18.33 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Zajímavé stránky | 0 komentářů | 1837x

Posledních několik dnů jsem pracoval na vytvoření knižního obchodu Librarius.cz, kromně knih, najdete v sortimentu ještě mapy a průvodce. Jako základ byl zvolen systém ZenCart. A bylo vloženo přes 62000 knih, které budou samozřejmě stále přibývat. Moje práce už je v podstatě u konce. Do ZenCartu přibyly nějaké puginy a také proběhly nějaké úpravy. Jmenuju například Ultimate SEO url, Super Order, což je lepší objednávkový a fakturovací systém, script pro export do google sitemaps atd. Samozřejmostí je počeštění a vlastní design. 

librarius


V budoucnu bude pro vyhledávání knih nejspíše sloužit pouze script google (kuli vytížení, projet 70MB databázi knih už nyní trvá několik sekund) – to budoucno bude nejspíše hned, jak si google knižní web naindexuje. 

Abyste se v množství nabízených knih vyznali, je přehledně rozděleno do kategorií a podkategorií, kterých je nyní přes 270. Knihy je možné řadit dle názvu či ceny. Do vyhledávacího pole pak můžete vypsat název knihy nebo jeho část nebo jméno autora, nakladatelství, atd. Při výběru konkrétního titulu je možné ho ohodnotit (hvězdičky) a zanechat případně i komentář. U většiny knih nechybí obrázek ani stručný popis knihy, dále je zde informace o počtu stran, vazbě knihy, autorovi, nakladatelství či roku vydání. A samozřejmě v popisu je obsažena i cena. Poštovné při větších objednávkách automaticky klesá nebo je úplně ZDARMA.Nyní už jen majitel internetového knihkupectví poupraví ceny k obrazu svému (a své peněženky). Ovšem ceny knih map i průvodců půjdou dolu. Pokud tedy máte zájem o aktuální cenu už nyní, před změnou ceníku, klidně si napište prodávajícímu, email je v kontaktech.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Bridge to Terabithia - Most do země Terabithia Následující text: Nihon / Nippon - JAPONSKO »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK