Autobusová doprava J. Grundmann – nová webová presentace

autor: mandus | 6. 8. 2007 Po 22.19 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Reklama | 5 komentářů | 2394x

Nedávno jsem dokončil webovou presentaci firmy Josef Grundmann autobusová doprava. Jde o statické stránky, doladěné podle přání zákazníka. Free hosting ani doménu jsem nevybíral já. Vytvořil jsem presentaci z dodaných materiálů, fotek, textu, dokonce i nějaké ukázky vzhledu.

nahled-grundmann

Postupně jsem na přání dodělal pár dalších detailů, nakonec se presentace nachází na free hostingu Internet Centum.Vše to skončilo u velmi dlouhé domény autobusovadopravagrundmann.ic.cz, původně bylo jen autobusovadoprava, ale prý bylo slovo grundman potřeba již v názvu, tak se kopírovalo znovu. Můžete se tedy podívat, a kdybyste potřebovali autobusového dopravce, nejen v Nové Pace, neváhejte volat na uvedené kontakty.

Kontaktní adresa
Josef Grundmann
J.Grafka 1458
509 01 Nová Paka

Telefon
493 721 244 – pevná linka
603 972 051 – pro termín a všeobecné informace
Další informace: autobusovadopravagrundmann.ic.cz

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Sony Ericsson M600i - výhodná koupě mobilu Následující text: Opera - vyhledávání »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Ziki

No jelikož do toho taky trochu dělám tak trocha konstruktivní kritiky:

levé menu bych preferoval prostý text (jedná se o standardní font tak proč ne, případné změny pak budou jednodušší)

možná ten obrázek s autobusem bych trochu splácnul či posunul, aby nebyl kus kabiny schovaný za rozmazaným pruhem

no a pak bych zkrátil ten pekelně dlouhej název, adgrundmann se mi zdá příjemnější

PS: uvidíme se na keltský ?

7. 8. 2007 Út 11.00
reaguj[2] web mandus

jo na keltský se snad uvidíme…

jo kritika dobrý,

  • menu souhlas, ale když už jsem to měl rozfikaný, tak se mi nechtělo to zas předělat (za ty many), i když možná až koupí další auta a bude chtit doplňovat tak na to přijde
  • ten rozmázlej bus, byl takhle asi nejlepší – chtěli tam bus a malej pod rozmáznutím se mi zdál divnej, nerozmazlej zase nepřehlednej…
  • název ((sub)domény) a seo… je asi moc nebere, ne že by to mu asi název v tomto typu škodil, ale stejná kopie je ponechána i na původním webu autobusovadoprava.ic.cz. Říkal jsem (ovšem celé dohadované přes prostředníka) pár návrhů, které by bylo dobré udělat jinak, vše zamítnuto! Alespoň jsem ho zalinkoval zde.
  • (ještě jsem teď dělal jeden web, vytvořen vzhled pro RS Joomla – a to je zajímavý – pro joomlu jde vytvořit vzhled celkem dobře, na to kolik má možností – přesto ten rs nemá moc rád, ale uživatel si vše dodělá sám, a rs2 není pro komerční použití ani za peníze …myslim)
  • za to vzhled pro tento web jsem vyřešil po době rozřezávaní a ladění csska (nekonečnýho) nakonec tím, že obrázek je jako pozadí :-) – takže změna vzhledu = přehrát obrázek (pokud bude menu umístěno tak jak je a šířka zůstane a když ne tak je to stejně jen pár změn) = asi vytvořím něco na podobným principu a ZDARMA ke stažení pro RS2 – aby si každej v malování nakreslil případně svůj vzhled – spodek je světlej což vůbec neškodí)

Ps.: kritizuje ten kdo do toho dělá, ale spíš je důležitější kritika „normálních“ lidí (a především pana Grundmana a zákazníků) – ale opsat z vizitky adg.cz nebo autobusovadopravagrundmann.ic.cz (zase sem si vzpoměl na němčinu a jejich skládaná, dlouhá slova) je rozdíl, a když to najdou ve vyhledávači / katalogu, je to jedno. Vlastně stejně pak budu volat a podruhé už budou asi zase jen volat.

7. 8. 2007 Út 11.43
reaguj[3] karl many

co znamena za ty many, docela by me orientacni castka zajimala

13. 8. 2007 Po 19.23
reaguj[4] web mandus

[3] karl: do diskuse to psát nebudu :-) …ale zrovna čas stímto webem strávený a stále nějaká dodělávka – přidání auta a změna auta… s tímto webem si myslím by to nedalo ani snad na minimální hodinovou mzdu (ale nevim kolik to je – jen si to myslim) :-?

14. 8. 2007 Út 00.35
reaguj[5] ziki

[3] karl: [4] mandus: to znám, taky se mi zdá, že poslední dobou je co do kč/hodinu tvorba webů horší job než sedět na zadku v kanclu a surfovat na netu. Ale co se dá dělat, když to člověka baví.. a nějaká ta kačka se nakonec taky hodí.

PS co tak hodit sem nějaký fota z keltský noci ?

14. 8. 2007 Út 14.34
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK