Moje nejkratší zaměstnání – nejmenovaný inzertní portál

autor: mandus | 2. 8. 2007 Čt 08.00 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 2 komentáře | 4273x

trefa

Každopádně mě tam trochu naštvali. Šel jsem na pohovor, byl jsem přijat. Následovalo školení – čekal jsem den, nebyla řeč o více dnech a jako člověk, který jede 100km, bych se tuto skutečnost, kdyby byla jiná, mohl dozvědět. No na konci prvního dne jsem se dozvěděl, že to budou 3 dny. Školitelka tam ale byla jen 1 den, druhý den jsme byli překvapeni, že si vzala volno. A tak jsem dělal dva dny to, co jsem mohl již doma. Když jsem třetí den přišel domu a pak byl víkend, napsal jsem jí mail, že již začnu z domova. 


Odpověď jsem nedostal, ale volal mi v pondělí odpoledne obchodní ředitel, že bych se mohl dostavit a být tam do první mnou uzavřené smlouvy. V úterý jsem přišel, zavolal několik nabídek, a s jedním klientem jsem uzavřel smlouvu, kterou potvrdil až ve středu ráno. Pak jsem se dozvěděl, že tam obchodní ředitel není, má dovolenou, tak jsem naši dohodu sdělil slečně školící. Fajn, ta mě ale nepustila domu, ještě jeden den, řekla. A to byl čtvrtek, opět to protáhla „dneska tady nejsou účetní, ale chodí vždy v pátek.“ Máme pátek a já čekal 3 dny, abych se poté dozvěděl, že slečna, která toto dělá má dovolenou a bude až v úterý. 

Tak jsem zatnul zuby a řekl, dobře, po víkendu ještě na dva dny přijedu. V pondělí jsem se dozvěděl, že potřebuji ještě nějaké papíry, ještě ráno, před prací jsem čekal u soudu na výpis z rejstříku trestů. No a máme úterý odpoledne… tramtadadá! Jdu s papíry do jednací místnosti na sepsání pevné smlouvy (zatím byla jen o provedení práce). Tam je mi sděleno, že doma ještě ne, bude lepší počkat, až se z Ibizi vrátí obchodní řiditel… což je ještě do půlky dalšího týdne. Tedy z jednoho dne máme skoro měsíc. Těch dosavadních 14dnů prodlužování my stačilo a tak jsem řekl, že již teda nepřijdu a končím.
Dostal jsem papír, že vracím kartu od dveří, podepsal jsem a běžel, abych stihnul kámoše a svez se s ním domů. Doma jsem koukal, že ten papír nebyl jen o kartě, ale zrušil i předchozí smlouvu o provedení práce. Tedy nemám nárok na žádnou finanční odměnu (ve smlouvě na 14 dnů bylo psáno fix 15000 + další motivační peníze). Navíc jsem investoval 14dnů času, kdy jsem nic jiného v podstatě, kuli času a místu práce, nemohl dělat. Nepočítám finance spojené s dopravou atd. 

Takže děkuji za zkušenost – opravdu jsem se vyškolil v podstatě sám a to během prvních DVOU DNŮ, za tuto dobu pochopíte v podstatě vše, jen je potřeba kouknout do tabulek na ceník. Zbytek bylo jen bezúčelné natahování s minimem informací.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: "A je to" Následující text: Sony Ericsson M600i - výhodná koupě mobilu »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Moudrý No jak říká znímé přísloví...

…za blbost se platí:D

2. 8. 2007 Čt 17.32
reaguj[2] mandus ...platí
2. 8. 2007 Čt 17.43
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK