Sony Ericsson P1i / M610i / M600

autor: mandus | 23. 5. 2007 St 17.45 | tisk | Počítače, mobily... | 0 komentářů | 1827x

P1i – to nejlepší! Tak kritici ovládání „mé“ M600i dostali na prdel – je nejlepší (!) a SonyEricsson to ví. Přehmaty jsou na kolébkové klávesnici míň časté než na klávesnici u PC. Přitom klávesnice a díky tomu i celý mobil vypadá dobře, ne jako spousta rozdrobených tlačítek (u jiných chytrých mobilů) – to se mi vůbec nelíbí – klávesnice M600i je ideální, už zase píši SMS rád. Jak to vypadá SonyEricsson si toto uvědomuje a ohlasy jsou asi vesměs kladné. Já jsem moc rád, že vydá další model s tímto ovládáním a nebudu si muset zvykat na něco jiného.
Nechápu ale modely P1i a M610i. Pokud budou oba téměř stejné (oba Wifi i fotoaparát a základ M600i), jen model M nebude mít UMTS, tak nevím proč vycházej dva tak podobné kusy, kdyby P1i měla alespoň xenonový blesk fotoaparátu – aby byla prostě NEJLEPŠÍ co SE umí a byla z nějakého kvalitního materiálu… Takhle si bude SE konkurovat sám sobě a cenou nejspíše nějaký model zabije (alespoň v ČR, nejspíše ten s UMTS, které zatím moc nefrčí).

Vzhled mobilu M600i / M610i / P1i – podle diskusí je je P1i největší hnus, M600i nejhezčí (jak v černé tak v bílé) a M610 je kousíček za ním. Mojemu oku se P1i zamlouvá stejně jako M600i v černé barvě a M610 černý mobil s bílou klávesnicí se mi vůbec nelíbí.

Pokud se dívám na rozměry a váhu M600i je lehčí a tenčí než P1i, operační systém má stejný, pokud nepotřebujete fotoaparát v mobilu a WI-FI (jaký má v mobilu použitelný výkon a dosah / spotřebu) tak berte M600i, už je za suprové ceny, u mě je to první mobil, se kterým jsem opravdu spokojen. Ale snad právě tyto dvě doplněné věci mi tam trošku chybí. Jenže cena bude dvojnásobná a to mi za upgrade nestojí. Wi-Fi v mobilu také využije jen hrstka a nyní se začíná trochu rozmáhat s foťákem nevstupovat (některé výrobny, či celé fabriky, dispečinky…), tak jsou i lidé, kteří ho v mobilu nechtějí, aby ho nemuseli odevzdat u vstupu!

Odkazy: M610i / P1i / M600i

Ps.: brzo se snad dostanu k popsání některých aplikací pro Symbian UIQ3, který právě moje M600i používá, již ho mám dost dlouho abych nějaké zkušenosti (ne s mobilem ale s programy na UIQ3) napsal.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Chcete soukromí ? Následující text: Internet Nová Paka - aktuální rychlost - nabídka »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK