Chcete soukromí ?

autor: mandus | 17. 5. 2007 Čt 16.21 | tisk | Film/hudba/kultura, Nová Paka | 1 komentář | 1427x

…zajděte si do kina v Nové Pace! Včera jsem byl na výborném filmu Horší to už nebude. Šel jsem s přítelkyní a byli jsme tam dva!
Úplně to vybízí k jiné aktivitě v temném sále kina (možná kdyby to byla nějaká blbovina tak by sledování stranou šlo), ale koukali jsme na film, když jsme chtěli něco říci, nešeptali jsme, šustili pytlíkama, smáli se více… Soukromí v kině bylo vlastně větší než v panelákovém bytě či v baráku s rodiči a sestrou… Pamatuji situaci v Jičíně, když pro 9 lidí, 5 platících a my byli 4 s volňásky, vysílat nechtěli a nevysílali. V Nové Pace ani nenavrhli, ani se neptali, jestli by nám nevadilo kdyby… a prostě film pustili. Do kina v Nové Pace moc nechodím, jsem filmový fanda a většinou to nevydržím a film vidím dříve než se dostane do Paky. Vratné láhve jsem však viděl až v Pace a přesto, že podle statistik návštěvnosti to viděl již téměř milion lidí, než se to dostalo sem, bylo kino celkem plné a to byl již druhý promítací den (ještě, že jsme měli rezervaci s nejlepšími místy).

Zaráží mě, kolik lidí si stěžuje na slabé kulturní vyžití v Nové Pace a kina a divadla jsou často prázdná, festival Muzika Paka, který vypukne za týden (!) také není novopačáky moc navštěvován, myslím dokonce, že nadpoloviční většina netuší že, dvanáctý ročník festivalu Muzika Paka proběhne od pátku 25. do neděle 27. května v Nové Pace.


Ps.: Pokud jste to nezaregistrovali, především novopačáci, tak existuje také nový web KULTURA-NOVAPAKA.CZ.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Tak, je tady ufon Následující text: Sony Ericsson P1i / M610i / M600 »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Mates To zni dobre

To zni opravdu dobre. Uplne mi to pripomina scenu z Vesnicko ma strediskova :)

31. 5. 2007 Čt 13.16
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK