Spuštěna webová prezentace firmy Pneu Rais s.r.o.

autor: mandus | 9. 4. 2007 Po 12.03 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod | 2 komentáře | 1929x

Dokončil jsem webovou prezentaci firmy Pneu Rais s.r.o.. Jejím motorem je redakční systém Joomla, který poskytuje spoustu možností rozšíření do budoucna, jako je třeba internetový obchod. Nyní je tam sekce s novinkami a akcemi, pár v podstatě statických stránek, fotoagalerie, kde se budou postupně objevovat fotografie, dokonce je zde rubrika kam budou nahrávána videa. Vše samozřejmě z prostředí aut a motorek.
Pneu Rais - pneuservis, alu kola, pneumatiky, přívěsy Nová Paka


Firma Pneu Rais s.r.o. se sídlem v Nové Pace poskytuje veškeré pneuservisní práce na osobní, nákladní, zemědělské a motocyklové pneu. Dále se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem, nabízí pneumatiky, alu kola, auto-přívěsy a další autodoplňky.

Na stránkách se ještě objeví fotografie a dodělají drobnosti podle přání zákazníka. Fotografie, úpravy článků a přidávání nových textů má díky redakčnímu systému v moci sám majitel, editace i přidávání je velmi jednoduché a nevyžaduje ani minimální znalost HTML.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Odkazy za březen 2007 Následující text: Nejlepší souborový manažer Altap Salamander »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] IdeFixx

Joomla je trochu „old school“, to nevysekáš z tabulek ani boha. Proto ani weby s tímto „low-end“ enginem nejdou nijak pořádně stylovat… nemluvě o nevalidním kódu, nesémantickém a velice špatně přístupném. Zkus raději – pro příští klienty – WordPress nebo RS2. PS: Umí Texy! zachovat entity v textu?

13. 4. 2007 Pá 01.26
reaguj[2] web mandus joomla

[1] IdeFixx : RS2 je super, mám ho rád, bohužel komerční použití není dovoleno – ani za peníze, (vyjádření Juneaua (nebo jak se to česky skloňuje)). A Joomla je iedální pro další úpravy budoucím adminem, včetně další instalace komponent jako je třeba i e-shop (což je věc, kterou konkurence nabízí za nehorázné částky, zde je ZDARMA). Vše asi až na vzhled si amatér dodělá sám bez znalosti HTML, což není pro kšeft až tak dobré, ale…

A validita tam je! (záleží jak jsou napsané články a vzhled – zde to rozsekala jen tabulka, v čem se každý vyzná a nemám důvod s tím něco udělat, validita je jen pro lepší přehlednost webdesignera a pokud tam je třeba i 10 „chyb“ je to ok, u vyhledávačů je to naprosto nepodstatná věc.

PS.: Joomla mě docela sral (srala), že sem si řikal, naposled! ale nakonec se do toho člověk docela dostane.

14. 4. 2007 So 03.17
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK