Co mi to nabízí :-)

autor: mandus | 19. 3. 2007 Po 22.28 | tisk | PRÁCE - www, seo, internet, obchod, Nová Paka | 1 komentář | 1582x

Je čtvrt na osm večer, zvoní u každého. Dostal se i k mým dveřím, zrovna jsem maloval, bydlím tam krátce (klíče mám týden) tak jsem byl překvapen. Ale to nestačilo, jeho nabídka mě skoro rozesmála. Byl to pan Bouchner, tuším, ale nepředstavil se ani co je zač (poskytující nějaký internet) a řekl: „Dobrý den, před měsícem jsem Vám nechával letáky ohledně internetu. Chci se tedy zeptat, jestli máte zájem?“ Já jakožto jeho konkurence sem koukal celkem překvapeně na takovéto praktiky a usmíval se pod vousy, ani sem nestačil požádat o leták a odsekl „Ne!“. Pak jsem poslouchal (jako konkurence je to byla skoro povinnost) co ostatní lidi kterým položil tuto, před zrcadlem naučenou otázku. Všechny co sem poslech (asi 5 či 6) ho rychle odbyli.
Skoro se mi chce tvrdit, že my v Internet Nová Paka se nikdy nesnížíme k tomu, zvonit u jednotlivých dveří a rušit 200lidí, kuli tomu, že si možná jeden řekne o vizitku. Jako by nestačil leták na dveře případně i do schránek, ten kdo má zájem snad obětuje tech 5 korun za jeden telefonát. A domluví si instalaci.

My nabízíme rychlost 1024/1024 kbps (agregace pouze 1:10 !) Připojení v panelákách kabelem za cenu „aktivace“ 756Kč bez DPH (900Kč s DPH) – jednorázová platba. Měsíčně pak internet vhodný ke hraní her, poslouchání rádia sledování online videa a televize, posílání emailů, prohlížení webu, stahování… vyjde na 400Kč bez DPH (476Kč s DPH). Rychlost nijak neomezujeme nezakazujeme žádné porty a tudíž necháváme uživatelům naprostou volnost ve využívání internetu.

Viz.: Oficiální web
Ps.: nemám teď na blog moc času (a jestě asi týden mít nebudu), ale tohle jsem musel napsat :-)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Doplňky pro Windows Live Messenger Následující text: Dražba - mobil, mp3player, MS karta - ZA 1 KORUNU »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Mod

hehe podomni prodej internetu:) to sem nezral 8-O :-D 8-O

21. 3. 2007 St 00.32
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK