Doplňky pro Windows Live Messenger

autor: mandus | 28. 2. 2007 St 17.00 | tisk | Software | 0 komentářů | 2441x

Jelikož je MSN ve světě nejoblíbenější,¨protokol pro IM existuje spousta doplňků. Doporučuji navštívit třeba web mess.be.

Scripty

Spousty Scriptů (šlo by říci i pluginů) rozdělených do kategoríí najdete na webu msgpluslive.net/scripts. Scripty stáhnete a importujete ve složce PLUS!/nastavení/scripty. Nainstalované scripty se pak objevují v menu (po kliknutí na ikonu) Messenger Plus! Live

Já použil například:

…teprve se rozkoukávám :-)Emoticon (smajlíci)

Tisíce smajlíků (i animovaných) najdete na webu mess.be. Dále můžete Vytvořit klidně i vlastní (z libovolného obrázku) přímo v programu (při vybírání smajlíků). Bohužel (alespoň u vlastní) je nutné aby ji měli obě strany a stejně nadefinovanou, takže toto se asi moc nechytí…

HRY

Abyste mohli hrát více her v MSN Messengeru můžete se zaregistrovat na webu http://zone.msn.com/…eSignup.aspx , v podstatě jen vytvoříte nick, údaje (jmeno/heslo) použijete jako do Messengera. A pak už můžete vybrat některou z her. Ale lepší způsob je práve použití scriptu Activities / Games Launcher 1.2. Také jsem na netu našel, že hry se zpřístupní i standardně, když v profilu vyplníte zemi USA, ale nevím no.

Zvuky

Stačí navštívit web http://www.mpsounds.net/ a vybrat si nějaký balík zvuků. V Messengeru v knihovně zvuků ho pak můžete importovat. Můžete tam ale i přidat Váš zvuk, který máte na HDD nebo nahrát vlastní.

Při držení klávesy F2 můžete nahrát a posílat přímo zvukové ukázky.

Další

Měnit avatary je také snadné, obrázku ani není potřeba upravovat velikost, takže není potřeba ani navštěvovat databáze na webu. To samé platí o pozadí oken, stačí na ně jen přetáhnout nějaký obrázek a je to :-)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Miranda použitá při přestupu na MSN Následující text: Co mi to nabízí :-) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK