Mp3 přehrávač nebo mobilní telefon?

autor: mandus | 7. 2. 2007 St 19.37 | tisk | Počítače, mobily..., Aukce | 1 komentář | 1912x

Koupil jsem si minulý měsíc mp3 přehrávač Doonio Cube. Všechno funguje na výbornou, výdrž je skvělá (nemá konkurenci), ovládání jednoduché, prostředí v češtině… Pokud ho budete používat jako přehrávač a ne jako USB disk (k čemuž se hodí, když má suprově vymyšlené vysouvací plnohodnotné USB), nebude tolik vadit jeho pomalost (USB 1.1), k častému přenášení většího objemu dat (časté nahrávání) se ale nehodí. 1GB zaplníte za 30minut, přitom nyní rychlejší flashdisky to zvládají za JEDNU minutu.
Doonio Cube 

Prodám DOONIO CUBE 1GB – Přejít na moje aukce


Pokud máte zájem napište cenu nejlépe do diskuse pod článkem / nebo i mail… Přehrávač je nový (koupen leden 2007) 


Nyní se poohlížím po něčem jiném, nějakém mobilu s mp3 – nejspíše starší kus (ale max rok), mobil a mp3 player je věc, která cenu ztrácí a navíc není problém ji rozbít, namočit, ztratit atd.
Vyžaduji – mobil (klasické funkce), mp3 (pokud možno 3,5 jack ), WI-FI, bluetooth, přijatelnou velikost (tloušťka do 20mm) a váhu, podpora karet (případně paměť 1GB).

Na mobilu sice trpím při psaní SMS, ale mobily s klávesnicí jsou moc veliké a těžké, například Qtek 9100 – je to solidní mobil + PDA a cena cca 5000–6000Kč je přijatelná, ale tloušťka už ne. Takže jsem pokukoval po Qtek 8310, ale Sony Ericsson mi joystick dost znechutil (přesto, že jsem ho osobně nikdy neměl), takže nevím, zda udělat ústupek velikosti a tloušťce (a získat dotykový display + klávesnici) nebo joysticku.

Abych si vybral mobil, vypadá to, že je nutné zapomenout na některé funkce, jako je Wi-Fi :-( Protože s Wifi jsou za rozumné peníze myslitelné jen výše jmenované, ke kterým mám stejně výhrady. Nevím, zda bych se tahal s 109 × 58 × 24 mm velkou a 160g těžkou cihlou, asi bych toho nakonec litoval. A mobilů s mp3 je podle mobilmánie více než 180 aktuálních typů. 
mobil není

seznam vhodných mobilů podle mobilmánieMobil vhodný pro mě neexistuje a tak se do rychlého prodeje nevrhám – pokud má někdo zájem a já prodám své Doonio Cube, nejspíše koupím Qtek 8310 – alespoň na zkoušku. Pokud nabízíte Qtek, nebo jiný vhodný mobil, můžete také napsat :-)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Sekec Mazec Následující text: Hezký Valentýn »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Prokop1313 nio

No já bych ti spíš doporučil tento: http://www.digiplus.cz/…rosd-70-hod/ skvělé vlastnosti a výdrž! Bezvadná volba. Ale záleží na každém

24. 6. 2010 Čt 22.48
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK