Věříte zprávám

autor: mandus | 15. 1. 2007 Po 16.43 | tisk | Ostatní | 0 komentářů | 3151x

Spousta lidí slepě věří všemu co vidí v televizi nebo si přečte v novinách a to i v blesku a nebo někde na internetu.
Média se předhání kdo co dřív a víc rozmázne a nemají čas něco ověřovat… Lidé jim to žerou, ať se to týká čehokoli, často pak mají špatnou náladu, zlost na věci co se dějí okolo nich a úplně zcestné a zkreslené dojmy. Zbytečně! Všude vidí jen nebezpečí, samé drogy a většinou se distribuují už na základních školách a děti si svačinu zapíjí rumem. Všichni, ale úplně všichni, podnikatelé jsou gauneři, všichni policisté jsou zkorumpovaní, zrovna tak úředníci a politici. To co se děje ve světě je hrůza všude se vraždí, krom úspěchů sportovců (ale běda jak neuspějí) se vlastně nic dobrého neděje… Dáme si pozor a budeme se radši dívat na všechny přes černé sklo, nebo si rovnou koupíme zbraň, budeme hned v bezpečí, připraveni na ten zlý, zlý, svět kolem nás.


Když občas, nebo i velmi často, vynecháte večerní zprávy, nebudete číst blesk a podobný bordel, hned získáte hezčí pohled na svět. Nebojte ty důležité informace a největší drby vám stejně neuniknou, uslyšíte je od kolegů nebo známých nebo je v TV či rádiu zachytíte náhodou, vždyť to opakují stále dokola.

Doporučuji se podívat na Bowling for Columbine od satiristy Michaela Moorea. Místo televizních novin se radši informovat, číst a učit věci co vás baví… Určitě je to lépe ztrávený čas, budete mít lepší náladu (rozhodně ne horší), získáte nové informace, které využijete i jinak než k překřikování se s jinými v diskuzích.


To že bulvár píše co se mu hodí do krámu se ví, ale ani největší světová média nejsou tak důvěryhodná jek se očekává. Pár banálních příkladů týkajících se ČR. (dneska jsem je dostal emailem)

Czech Republic - error
Czech Republic - error
Czech Republic - error
Czech Republic - error
Czech Republic - error
Czech Republic - error

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Nová Paka - TechnoPIZZERIE ... Sekec Mazec ... Racing Bar... Následující text: Vodafonní sms o víkendu zdarma jsou hrozné »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK