Nová Paka - TechnoPIZZERIE ... Sekec Mazec ... Racing Bar...

autor: mandus | 14. 1. 2007 Ne 19.52 | tisk | Nová Paka | 3 komentáře | 3105x

bodyshot Sekec Mazec

klub Sekec Mazec

Nakousl jsem téma restaurace v Nové Pace a dnes v tom budu pokračovat. Během tohoto týdne jsem byl 3× na pizze a pokaždé tam vyhrávali dost nahlas nějakou smyčku – tucárnu. Opravdu se mi to tam nějak nehodí a je to důvod začít chodit na normální jídlo, ne předraženou placku z těsta posipanou sýrem.

zajímavý článek nejen o hudbě v restauracíchDneska jsem byl na jedné oslavě v Baladě. Opět bych mohl pět chválu!!!

Taky jsem stihl o víkendu navštívit (oblíbený) klub Sekec Mazec


Měnilo se tam teď nějak vedení, naštěstí vše dobré zůstalo. A navíc pár pozitivních změn: zvětšil se prostor šatny, kde také přibylo světlo :-), záloha za sklo zrušena. Také přibil automat s „milionem“ her, jako jsou poker, puzzle a podobný hry. Místními obávaný Jukebox zatím instalován nebyl, hudba tedy byla dobrá.

Celkově vzato bych řekl, že to v Nové Pace není tak hrozné jak se může zdát, nebo se spoustě lidí zdá. Balada, U Rynku, NP Sklepy, KZ jsou zaběhlá klasika… Kopačka, tam jsem byl jen jednou.

Racing Bar, jsem navštívil také jen jednou, ale funguje jen chvilku a je to takový další pokus o rozběhnutí restauračního zařízení, zatím se to na tomto místě střídá neuvěřitelně. Nutno říci, že obsluha se snažila, někdy až moc. Akorát název je vedle, slovo BAR se vůbec nehodí, na baru jsou dvě místa, prostě to není BAR. A nebyla to ani klidná restaurace nebo hospoda. Nebyla to ani rozjetá akce, bylo to něco mezi. Hudba celkem nahlas, na plazmě koncert střídaly klipy a sestřihy freestyle motocrossu a lehce erotických záběrů. Majitelé by si měli ujasnit a jasně dát najevo jakým směrem se ubírat. Měl jsem dojem, že by se chtěli přiblížit americkýmu motorkářskýmu klubu (ale skoro nic proto neudělali, ta atmosféra tam nebyla) a zároveň si udržet nějakou slušnou image. Dlouhej RacingBar se jim tam nevejde, je to v druhým patře, klíčky na záchod musíte žádat u výčepu. Přesto jim fandím, věřím že vychytaj mouchy a nezavřou to po půl roce.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: IQ test Následující text: Věříte zprávám »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Janča Racing Bar

Tak Racing Bar je jediné místo kam v Nové Pace zajdu. Je to tam teď super jen doporučuji. Každý pátek je tam nějaká super akce i s diskotékou. V pátek tam přijíždí DJ a hraje různé písničky a zahraje Vám určitě i na přání. U tyče Vám tancuje vždy nějaká slečna pánové určitě se nudit nebudete tancuje nahá i slečnám se tam určitě bude líbit. Já už měnit nebudu je tam fakt super atmosféra moc to tady chybělo je to zas nové oživení pro různé generace lidí v Nové Pace. Každý si určitě přijde na své. A mimochodem příští sobotu tam bude pro dámy porno-herec Robert Rosberg a ještě se víc těším na 23.3.2007 na Karaoke párty tak všichni přijdte moc moc se na Vás těším. Pa… ;-)

10. 3. 2007 So 19.13
reaguj[2] stálý návštěvník

Jo jo máš pravdu asi vím o jakou Janču jde. Tak Racing Bar je nejsuprovější podnik v Nové Pace fakt to tam je supr. A ty slečny tanečnice no prostě super s šéfem bezva pokec, tak jak to má bejt. Je to teď můj oblíbenej podnik a Packé holky taky supr.

10. 3. 2007 So 19.25
reaguj[3] web mandus Racing Bar - reklama

[1] Janča : [2] stálý návštěvník : Ahojte, nejen že je náhoda když (na mém webu) přibudou dva příspěvky takto po sobě a krásně se doplní, navíc tyto používají i stejnou řeč, oni jsou i z jedné IP adresy…

Nemám nic proti tomu, že si zde uděláte reklamu a upozorníte na novou akci (však jsem i jednou založil web, kde se toto dalo využít. Za půl roku to (kromě mě) udělali ještě dva pačáci… tedy jsem ho zrušil. (jde toho jen z vaši IP adresy zjistit dost, že byl hledán webdesigner a i při hledání goldware jste dorazili na můj web :-) klidně se mi ozvěte, pokud budete chtít levně webové stránky).

Ps.: Tímto zdravím slečnu M. z RacingBaru a sorry, že sem ani jednou nedorazil na rande :-/ (ale do RacingBaru jsem se jednou podivat přišel)

11. 3. 2007 Ne 23.06
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK