MKS Nová Paka

autor: mandus | 23. 7. 2006 Ne 17.26 | tisk | Nová Paka | 2 komentáře | 1518x

Tak jsem se účastnil diskuse na npaka.cz, už nebudu, začíná být asi horko, i když diskuse už pomalu zchladla, tak jak se to stává se všemi žhavými tématy…

 MKS Nová Paka
Už je tomu dávno co „zadek“ MKS zbarevněl, a je tedy dávno co jsem dostal tip, abych o tom napsal. Já přitom hned další den šel a vyfotil si to. Člověk co mi řekl napiš na to svůj názor na blog působil i to vlastně řekl, že se mu to nelíbí! Takže nyní mám chuť napsat svůj názor, který se od té doby nezměnil…

Tak tedy, když už má MKS znak jaký má, tak co udělat více, že. Já už jsem jednou vznesl lehkou kritiku na jejich web, který se mi nelibí a je nepřehledný i stěmi málo informacemi. Proč?. Vlastně se mi moc nelíbí ta barevná kombinace (modré tmavé pozadí).
MKS Nová Paka
No a tedy k tomu nákresu na baráku… barevná kombinace je lepší jen díky té světlé modré. Ale kdyby ji vypustili úplně, ušetřili by si práci a nic by asi nezkazili. Stejně jim to nevydalo ne celou plochu nebo tam nedosáhli :-) a to vypadá také divně. Vlastně to vypadá opravdu, jako když stáli na žebříku a mávali štětkou až kam dosáhnou a tím vytvořili ten polokruh. No prostě se mi nelíbí ta modrá! Použil bych spíše světle hnědou nebo béžovou nebo bych ji prostě vypustil (=nechal bílou)… MKS ji ale má všude.

MKS má nyní závažnější problémy. Jako, kde ty barvy vzali :-) – ne to je fór.
A o té závažnější situaci si můžete přečíst (viz odkazy níže), ale já se k ní vyjadřovat nebudu, nejsem právník a nemám čas číst všechny potřebné materiály a do detailu je studovat. Jelikož to 1000 lidí z Nové Paky určitě udělalo, již se s nimi nechci dohadovat. Já četl jen toto:

Osobně už se více veřejně vyjadřovat nebudu… začíná tu být horko! Obzvláště teď před volbami bude rada města buď chtít vše protáhnout nebo třeba ukázat.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Chcete zde reklamu? Následující text: Propracované zákony »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] fantom

doporučuji sledovat vše kolem MKS,hodně věcí se už brzy osvětlí… 8-)

11. 8. 2006 Pá 00.09
reaguj[2] web mandus no...

..to jsem zvědav (tak bych si zas nefandil – jsou věci co se táhnou)

Přesto si myslím, že autor je optimista, který stojí na straně proti zastupitelům, ale v situaci ví trochu více… :-)

  1. z občanů NP to už sleduje minimum lidí (a jak jsem tak nasbíral informace sledovali v podstatě uplně špatnou kauzu :-) )
  2. nějaké informace, více než větčina místních mám (vč. zápisu té komise, komunikaci s tajemníkem a lehce i starostou)
  3. …mám chuť to více komentovat, ale nebudu ani kůli jedné straně…
11. 8. 2006 Pá 00.52
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK