Zábava na dlouhý nudný večer u PC

autor: mandus | 24. 6. 2006 So 15.00 | tisk | Zajímavé stránky | 0 komentářů | 2775x

No pokud v TV zrovna nic nedávají, člověku (třeba mě :-) ) se právě nechce učit nic nového (SW…), na netu již „vše“ prolez, nemá náladu ani na nějaký náročnější film a stupidní Scary Movie a podobné primitivní tituly nesnese, následuje buď Červený trpaslík (nejlepší seriál na světě) nebo třeba web youtube.com kde je nekonečno scének, domácího videa, částí koncertů, videoklipů, atd.Na youtube.com se někteří lidé solidně prosadily a posílají tam SVÁ videa pravidelně. Jsou to často borci co ovládají špičkově nějaký nástroj nebo si prostě natáčí své zábavné scénky. Viz video dole, které už vidělo 4 000 000 lidí a to je mazec (dokonalá parodie na hru Mortal Kombat).


Visit smosh.com.


Prostě smosh je dobrej. Je to někdy na hranici, kdy už to bude (pro mě) přehnaný, ale přesto je to nějak originální a baví mě to.

Hledáte-li nějakou písničku tak na youtube.com ji najdete jako Live nebo klip (často ještě 10× upraven od nějakého japonského fandy). Videa tam může posílat každý, takže tam nejdete i nejaké české záležitosti! Dobré je, že to není zahrnuto pornem jak by se možná dalo čekat, i každá lehce lechtivá nebo nevhodná scéna je možná spustit až po přihlášení a porno, to je asi zakázáno!

Už sem párkrát nudný večer strávil na tomto webu a projížděl videa … různé špičkové japonské zábavné pořady (hry), japonské animace, videoklipy, sportovní sestřihy, řeči, části konertů, domácí videa a talenty na zpěv a hudební mágy…

Teď (když píšu tenhle článek)) se právě koukám na pořad Silent Library :-)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: A jsme z toho venku Následující text: Zajímavé odkazy pro týden 26 (2006) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK