A jsme z toho venku

autor: mandus | 22. 6. 2006 Čt 21.43 | tisk | Ostatní | 2 komentáře | 1618x

Kuci, Itálie vám to nandala 2:0. K minulému článku bylo napsáno Ghana vs. Čech, dneska by šlo napsat třeba Itálie vs. Nedvěd. Hra byla trochu lepší než proti Ghaně, ale absolutně si nezasloužíme jít dál a spravedlivě jsme vypadli. I sázkové kanceláře s kursem až 4 na Česko to odhadly, přesto většina lidí věřila a vsadila na CZ a ti co vsadily na Italy, často nevsázeli velké částky.

Co také čekat, Baroš s nic moc sezonou za sebou měl zachránit český tým? Nebo kdyby hrál Koller? Nebo kdyby Polák nedostal zbytečnou červenou. Nebo kdyby…sme měli dva Nedvědy :-)

fotbal

Opět bych si stěžoval na fotbal. Hokej je v posledních minutách nervy-drásající. Jedna akce za druhou. Prohrávající tým dá vše do útoku, tím vznikne ukrutný tlak a díry v obraně. Fotbal je nuda až dokonce, závěrečný nápor neexistuje i když se také vše přesouvá vše do útoku. Fotbal by chtělo trochu upgradovat – hokej, americký fotbal, ragby, MLB,… jsou dobré sporty ale soccer je nuda :-)

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: bet-at-home.com Následující text: Zábava na dlouhý nudný večer u PC »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Huggi

‚A nerikej tady porad Soccer..‘ ‚Kde tady?‘ ‚Tady v Anglii…‘ // Hooligens ;)

23. 6. 2006 Pá 00.13
reaguj[2] web mandus SOCCER

SOCCER – SOCCER – SOCCER…já věděl, že to padne… jen sem si rejpnul :-) Proto jsem to použil jen JEDNOU a až na konci, porát!

Prostě tohle v USA trefili – fotbal je tam dobrá hra – soccer je ta nuda (u nás se fotbal nehraje a hraje jen (euronudnej) „fotbal“) možná je to spíše naopak, ale USA fotbal je zábavnější než soccer

Po vyhledání v googlu slovo „soccer“

23. 6. 2006 Pá 18.15
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK