Vsázení z domova

autor: mandus | 16. 6. 2006 Pá 20.07 | tisk | Ostatní | 2 komentáře | 1472x

peníze Nikdy jsem moc v TipSportu, Fortuně a podobně nevsázel, možná za celý život tak 20×. A nyní mi přišel email (SPAM), že mám 100Kč od společnosti bet-at-home k provsázení… proč to nevyužít. Alespoň bude nějaká zábava. Tak jsem si vsadil na fotbal… a vyšlo to! Nyní jsem udělal opět několik vsázek z vyhraných peněz a třeba to vyjde znovu.Ale hlavně, doma u internetu si můžete vše lépe rozmyslet, podívat se na tabulky, přečíst si další typy, porovnat s konkurenční kanceláří a podobně. Tím se šance na výhru zvětšuje. Přišlo mi také, že třeba tato společnost má obecně vyšší kurzy, než třeba Fortuna na kterou jsem se zrovna podíval.

No ale já se ve sportu zase tak moc neorientuji, naflákal jsem tedy 5 dalších tiketů z úplně všech peněz, které jsem tam měl :-) a třeba něco vyjde. Ale 2 tikety jsou velmi riskantní, s velmi mizivou šancí na úspěch!

Myslím, že šance na výhru je určitě větší než 50%, pokud tedy půjdete po menších částkách mělo by se takto dát v pohodě vydělávat. Vsadit na 2 zápasy, každý s kursem 1,45 = celkový kurs 2,1 = vyděláte tedy dvojnásobek vložené částky! A toto je, podle mně, příklad docela jisté šance na výhru!

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Michal Trejbal (je) zloděj - UPDATE Následující text: GHANA versus ČECH »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Huggi

to sice jo, ale zase kurz 1.45 na vyhru neni moc jistej…ale pod naky 1,3 zase nema cenu vsazet protoze to je uplny nic..

jinak kamos chodi na Bohemku a v Sanci nebo kde berou listek z bohemky jako sazku za 20Kc..takze si jeste p kazdym zapase skoci vsadit na neco..a vetsinou se mu proplati minimalne ten listek na fotbal ;))

17. 6. 2006 So 16.09
reaguj[2] web mandus kurz

1.45 opravdu není moc jistej kurz (jsem nezkušený sázkaž :-/)… jak sem to naflákal ted, tak jich vysla tak polovina (Italie – USA a podobně zklamaní). Ale chtěl jsem si vsadit na ghanu kurz 7,8 (!!!) a pak sem to zrusil…skoda.

S tím lískem na fotbal.. proč ne, když by stejně šel! To samé jako přinést hlasovací lísky ČSSD s KSČM do obchodu s oděvy a získat 20% slevu, když stejně volím ODS :-)

18. 6. 2006 Ne 03.29
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK