Www.last.fm – dokonalý nástroj

autor: mandus | 19. 5. 2006 Pá 17.07 | tisk | Software, Zajímavé stránky | 1 komentář | 1905x

I když se poslední dobou administrátoři babrali (možná ještě teď sem tam něco spadne) s databází, která nestíhala přísun tolika nových uživatelů, je to super nápad a super věc!

O co jde?

Je to prosté, do svého oblíbeného přehrávače (např. Winamp) si nahrajete plugin a ten pak odesílá informace o tom, co právě posloucháte (viz. i v levém menu tohoto blogu). Do databáze se pak zapisují písničky i autoři a žánry (podle ID3 tagů), každý návštěvník má tak možnost podívat se co posloucháte. To je jedna věc, a ne tak podstatná! Lepší je, že si můžete pak pustit rádio vybrané podle toho, co nejvíce posloucháte! Super je také „hitparáda“ nejposlouchanějších věcí. Jednoduché a rychle přehledné roztřídění podle žánrů…Jak nejlépe objevit nového oblíbeného autora?Podle uživatelů s podobným playlistem je to asi nejlepší, ale dá to chvilku hledání! Třeba žánrově *(velikost písma je podle „poslouchanosti“), kliknu třeba na female vocalists, zjistím, že na prvních 6-ti místech jsou mé oblíbené zpěvačky, kromě „Fiona Apple“ – tu neznám – a už to jdu shánět a je skoro zaručeno, že se mi to bude líbit! Shánět můžete třeba zde: www.mp3sugar.com jedna písnička pak vyjde na 2Kč !!!

A hlavně není to sestaveno podle trapných playlistů českých rádií, ale podle lidí a často asi podle lidí co mají hudbu rádi, poslouchají ji hodně…


právě poslouchámTo samé pro filmy je „imdb.com“[http://imdb.com] a „csfd.cz“[http://csfd.cz] …nikdy bych nešel do kina na něco, co bych předem nenavštívil na těchto webech! Velmi se s hodnocením uživatelů těchto serverů shoduji! *Filmů stihnu hodně a uznávám Oscarové filmy, ale spousta lidí hned ve filmu co získá Oskara vidí blbost. Je to tím, že koukají na ty televizní nenáročné seriály a filmy, které jsou tam stále dokola. Prostě TV, kde je jednou za čas slušný film a to ještě často mimo PrimeTime, nebo třeba na ČT2 s titulky, takže ho ani nevidí, ale stejně by řekli po 20-ti minutách, že je to blbost… asi se k tomu musí dospět postupně. A „proto“((že už viděli spoustu filmů) má filmová akademie, jiný, více vytříbený vkus, než většina TVnova otroků.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Internet (diskuse na internetu) Následující text: GLARE displej notebooku »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] standa blábol mp3sugar.com

Ahoj

mám problém, chtěl jsem na serveru mp3sugar.com platit kartou, zkoušel jsem VISA od český spořitelny, pak MAXKARTU od poštovní spořitelny. Obě byly odblokovaný pro platby na internetu, ale v obou případech mi to hlásí unsuporrted card type. Třeba něco zadávám špatně.

Mohl by mi někdo na mejl thyrfing@seznam.cz zaslat např. screenem ofocený vzor, jak by mělo správně vypadat nastavení na CHRONOPAY. Samozřejmě s vymyšlenýma číslama karty.

A popřípadně napsat s jakou kartou a od jaký banky platí.

Navíc mi ani v současné době nefunguje na tomto serveru, přehrávání ukázkových skladeb, ačkoliv donedávna to bez problémů fungovalo.

Díky předem za jakoukoliv pomoc

Standa

9. 5. 2008 Pá 08.06
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK