Zajímavé odkazy pro týden 19 (2006)

autor: mandus | 10. 5. 2006 St 19.50 | tisk | Zajímavé stránky | 0 komentářů | 1312x

Tak minulý týden jsem odkazy vynechal a tento přináším pozdě :-(.

Mám opravdu nějak moc práce! Tvorba webu pro INP už je hotova (ještě ale není na http://inp.site.cz ), s tím ještě spojené další grafické návrhy a věci (až bude vše bude i na webu) + jeden „nepovedený“ upgrade firmwaru AP a tím i získaná další zkušenost s následným „opravováním“… Hledání vhodného kandidáta jako společníka na projektu Časopis Reality Praha, a to není vše! Ještě také 8h denně práce v jedné firmě (i tam je toho nyní také nad hlavu), do toho juneau vydal nový RS2 RC4, který testuji zatím na localhostu…

Ale témata na články, které jsem se rozhodl napsat už na papíře s několika poznámkami jsou :-). No nic tak pro dnešek alespoň nějaké ty odkazy pro tento týden…Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: mandus MirandaPACK v 1.01 - špičkový ICQ klient Následující text: Aukro – uživatel kErb je křivák (+odpověď Aukra +poplatky vráceny) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK