Novopacký portál – CENZURA! #5 – a ještě jednou dokola

autor: mandus | 6. 4. 2006 Čt 22.45 | tisk | Zajímavé stránky, Nová Paka | 2 komentáře | 1526x

cenzura Tak správce npaka.cz se buďto nudí, nebo je ujetej úchyl, kterej má hovno co na práci a tak maže, maže a maže… ode mně už tam neprojde žádný komentář! (nejspíš navštěvuje i tyto stránky, tak mě nemá rád – i když mu tímto dělám spíše reklamu).

Je pro mě pozitivní to, že se i ostatní diskuse hemží kritikou na stranu admina (on je samozřejmě maže, ale ani to nestíhá :-) ).

Nemá cenu admina kontaktovat (několikrát jsem to udělal), ne email neodpovídá, má totiž moc práce s cenzurováním svého fóra, které se má zdát jako novopacké fórum, ale je to bohužel „jen JAKO“. Ať si udělá stránky (svůj blog, webzine nebo jak tomu chce říkat, ale netváří se jako packý web, když TO NENÍ PACKÝ WEB (je to web admina – BOHA).
Trocha reklamy

Tyto stránky přitom používá jen pro reklamu na svoji firmu Shark, nyní si koupil novou tiskárnu Xerox, tak nabízí barevný malonákladový tisk (ale to dělá „každý“…takže bych osobně z principu vybral kohokoli jiného – ale on by mi stejně nevytiskl ani stranu (případně by ji převedl svoji korekturou) a byla by nepoužitelná).

Trocha reality

Pan A napíše komentář, který poškozuje pana B, ten se chce logicky bránit (zcela slušně a v rámci pravidel fóra npaka.cz) a tak napíše odpověď, ale pan administrátor dostane tik a smaže jeho obranou reakci… ->pak je na stránkách chaos chybí souvislosti a přitom pomluvy (asi) známých pana admina (= asi Mirek Neuman, Olga Neumanová) stále zůstávají.

Obrázky ze stránek npaka.cz/forum
  • tento můj příspěvek se v diskusi dlouho neohřál!!! – ale to jsem věděl, že neprojde :-)
  • do admina nerejpu jen já odtud (nepamatuji se, že bych ryl na „JEHO“ fóru), ale i velká spousta jiných !!! .. jeden znich – jen lehký, šikovný a osobně se divím se, že zůstal!
  • pokud něco může být smazáno pak toto a to rovnou celé téma – ale administrátor místo toho provokuje tím, že nechá urážet někoho, komu pak nedovolí oponovat.

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: ICQ - problémy - právě teď Následující text: Holky :-/ »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] milis Pravda pravdoucí

Nic nez jen pravda tady ted prave zaznela..

6. 4. 2006 Čt 23.20
reaguj[2] web Martin Petráček

no napadlo mě třeba založit forum (něco jako test na http://forum.quickpress.org/ nebo http://forum1.quickpress.org/ tato fóra jsou jen na testování, přispívat můžete :-), ale…) kam by si moh psát „kdo chce co chce…“ případně nastavit filtr na nějaká sprostá slova.. atp… práci to nedá skoro žádnou, ale jestli by to mělo smysl.. nevím

6. 4. 2006 Čt 23.37
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK