RadioWave – 100,7 FM

autor: mandus | 5. 3. 2006 Ne 13.38 | tisk | Film/hudba/kultura | 1 komentář | 1746x

Český rozhlas 4 – RadioWave je celkem nové rádio „pro mladé“. Za tu dobu, co jsem ho poslouchal musím říci – konečně zajímavé rádio!

Naladit si ho můžete


Více na stránkách radia – wave.cz
Program radia Wave

pravidelné pořady po – pá
6.00 – 10.00 – Ranní tsunami
10.00 – 13.00 – Dopolední příliv
13.00 – 17.00 – Odpolední session
17.00 – 19.00 – Exit
19.00 – 20.00 – DIY radio
kompletní programČeský rozhlas 4 – Radio Wave podporuje

Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: Jakou máte reakci? #upgrade Následující text: Zajímavé odkazy pro týden 10 (2006) »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

reaguj[1] web Martin Petráček Daniel Landa - nechci

poslouchám wave – před hodinou tam byl člověk, co dělá některé programy (nějaké znělky) na tomto radiu. Na konci se ho zeptali, co by si přál ohledně rádia. On na to: „Přál bych si, aby na žádném rádiu, to se sice nevyplní, tak alespoň na radiu Wave nikdy nehrál Daniel Landa! – čuměl jsem, že to řekl, ale souhlasím… měl jsem ho dříve rád, ale od doby co přezpíval Morituri ho nemusím, na chvíli to napravil si to, když řekl, že už nic od Kryla nezazpívá. Ale chvilku na to bylo celé CD… které navíc úplně pokazil… Jeho chování a snažení ovlivňit lidi je (pro mě) nechutné hrozné a jde to z kopce čím dál více, ještě zakladá nějaké řády…! viz. http://www.reflex.cz/…ek20246.html

úryvek z jiné diskuse autor: Daedalus datum: 12. prosince 2005 17:49 | ip: 84.42.182.xxx mno tak na tuhle stránku jsem se dostal úplnou náhodou (píšu seminární práci na rasismus, fašismus a nacionalismus takže mě to koplo sem) takže od Landy mám všechno, viděl jsem i Tajemství i tu „mši“ na Vyšehradě. S tím co sem o tom přečet můžu klidně říct, že Landa nacionalista je, ale jak tak koukám moc z vás neví co to vlastně je. Nacionalismus je obnova národního cítění a podřízení všeho zájmu národu (většinou toho, kdo stojí v čele) Zní to fajn? jo jenže ouha. Pokud proti zájmu národu stojí demokracie je omezena i ta. Hitler dokázal rozpustit parlament a omezit základní svobody lidí, aniž by se proti tomu zvedla nějaká vlna nevole. Tohle je objektivní pohled na věc nijak Landu neodsuzuju. Pokud se mě někdo zeptá, jestli znám Morituri od Landy, tak dostávám tik do oka. Krylův morální kredit je takový, že ho Landa nikdy nedokáže dosáhnout (zčásti taky, že už není totalita)

23. 3. 2006 Čt 19.45
Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK