GRAVATAR POVOLEN ! - co to je + návod

autor: mandus | 1. 3. 2006 St 10.30 | tisk | Ostatní | 0 komentářů | 1326x

Www.gravatar.com je služba poskytující Globally Recognize Avatar. Globálně poznatelný avatar… a avatar je zástupce. Jednoduše, když hraješ nějakou hru, kde je herní postavička zosobněním tebe ve virtuálním světě a ty ji ovládáš, pak ona je tvým avatarem. Diablo, Fallout, cokoli…

Toto ale nemá s hrami nic společného. Na zmíněném serveru si zaregistruješ svoji mejlovou adresu (což je prakticky tvoje unikátní identifikace v netu, neboť by neměly existovat dvě stejné mejlové adresy) a uploadneš nějaký 80×80px velký obrázek. Tvého avatara, ikonu… na zadaný mejl ti za okamžik (můj případ) přijde www adresa, na které potvrdíš registraci a pak stačí dvě tři hodinky počkat (můj případ), než ti ikonku schválí autoři služby. Na zadaný mejl ti přijde potvrzení schválení a tvoje ikonka je funkční.

A to se projeví tak, že se tato ikona objeví vedle tvého komentáře na každém serveru, který tuto službu podporuje. A to vše jen díky tomu, že v komentáři zadáš svůj mejl (na který jsi si gravatara zaregistroval).

text převzat od juneau


Pokud vám článek pomohl nebo chcete podpořit tento blog libovolnou částkou, potěší mě to.

««« Předchozí text: DRAŽBA – SONY Memory Stick 128MB - za 1Kč Následující text: Americké impérium u konce »»»

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní ontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

mandus.BLOG

Exporty

Rss textů Rss komentářů Rss novinek

Projekty

Tvorba www stránek
Grafické práce, letáky...
PC Servis Nová Paka

Archiv blogu
mandus.MIRANDAPACK